Snídaně (1994) (pořad)

Nekoukám na to protože je to na mě moc brzo a ani když vstávám tak nevstávám s Novou, ale s radiem.

5 proti 5 (2007) (pořad)

Čas od času na to mrknu, a občas je docela sranda, jak jsou lidé hloupí. :-)

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Velice jsem se tohoto filmu bál. Hlavně protože na něho byli velice tvrdé reakce a recenze a protože Wolverina mám velice rád (ať komiksového tak i filmového). Ale řekl jsem si že si na něho udělám svůj vlastní obrázek a taky že udělal. Nakonec to nebyl až tak hrozné jak jsem se bál, ale je tu spoustu "ale". Nelogičnosti ve scénáři, PG 13, Wolverine se kolikrát nechová jako Wolverine. Ale zasloužil daleko víc, doufejme že ve druhém pokračování dostane dobrý scénář a režiséra. Hugh Jackman je jasnej.

Klíšťák (1994) (seriál)

Co máte proti Klíšťákovi? To na takovém IMDb má 86%. Jako mladší jsem se na to koukal a ani si neuvědomoval, že je to vlastně parodie. A velice dobrá parodie na všechny komiksi, komiksové hrdiny a superhrdiny.

Marley a já (2008)

Podle ukázek a trailerů jsem očekával obyčejnou hollywoodskou komedii (sice s dobrým námětem, ale však to znáte). A nakonec to bylo velice povedené drama s odskoky k problémy s psiskem. Owen Wilson s Jenifer Aniston u mě docela povýšili.

Mistři hazardu (2005)

Opravdu moc dobrá komedie. Je tu "Stifler", "brouk převlečenej za Edgara" a nažhavená..kára jménem Generál Lee. Občas jsem se až chlámal smíchy, sice jindy zase ne, ale nakonec jsem se vážně moc bavil. Seann Scott hláškuje a Knoxville mu moc dobře přizvukuje a překvapivě jsou moc dobrá dvojka. Více takových komedií.

Wolverine a X-meni (2008) (seriál)

Animovaný seriálod tvůrců seriálu X-MEN: EVOLUTION, odehrávající se ve světě komiksové série X-Men od vydavatelství Marvel. Tým mutantů X-Men se rozpadl po záhadném zmizení Profesora Xaviera. Rok od té události se mutant Wolverine rozhodne dát tým dohromady, bránit ostatní mutanty před těmi zlými a obhajovat své místo mutantů mezi lidmi.

Kat (2004)

Musím prostě 4* protože tenhle film mám rád. Sice má hrozné chyby a blbosti v sobě ale mě to nevadí. Např. obsadit Johna Travoltu do role záporáka už to samo osobě je nahlavu, mám ho rád, ale jako záporáka? heh.