Komici (2009)

Přes počáteční stupiditu se to vyšplhalo na 4*. Skvělý Apatow.

Avatar (2009)

WOW! .... Mimoichodem je to můj 1500 ohodnocený film.

2012 (2009)

Tři až čtyři hvězdy. Moc dlouhé, strašně moc natahované a ještě to mělo v kině přestávku (což bych třeba ocenil u Hanebných panchartů, kteří jsou o 5 minut kratší). Kdyby se to prostříhalo tak cca. o 20 minut mohl z toho být super film, ale takhle, vážně 3-4*. Musím podotknout, že triky byly super (ale všechny byly vidět už v traileru, takže trošku smutný).

Záchranka San Francisco (2009) (seriál)

Tak a máme tu další seriál z lékařského prostředí. Ale tentokráte je trošičku akčnější. Neboť se jedná o záchranáře, jejž jsou u každého případu jako první. Seriál je pln velkých obratů a překvapení. Ale hraje se také na psychologickou linku diváka. Hrdinové mají své starosti a strasti. Zatím je to pěkně našlápnuté uvidíme na konci série, jestli jim to vydrží.

Tempbot (2006)

Krátkometrážní film Neilla Blomkampa vypráví o ojedinělém příběhu robota - Tempbota. Jenž pracuje v kanceláři společně s lidmi, snaží se pochopit je a jejich chování a emoce. Zjistí že vše není takové jaké se zdá.

Zevlovat a prudit (2009)

Kdyby nebylo Setha Rogena tenhle film by nenabídl vůbec nic zajímavého a dal bych mu 2 nanejvíš 3*. Nejhorší na tom je to, že ten nápad není vůbec špatný a mohlo se zněho vytáhnout daleko víc.

FLCL - Season 1 (2000) (série)

WTF??! Podivnější, bláznivější anime jsem neviděl. Musel jsem se neustále chytat za hlavu, protože mi to všecko nemohla pobrat. Taková kravina o které pořádně nevím co si myslet...

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Překrásný příběh. Jenž musel nutně skončit tak jak skončil. Cate Blanchett je přenádherná a rozkošná po celou dobu jejího života. Brad Pitt si zde asi naposledy zahrál mladíka (cca osmnáctiletého). Neuvěřitelné skoro tři hodiny. Není co dodat.

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Pro mě to nebylo ani zase tak otolik horší než byl první díl. Sice tam je mnoho nesmyslů, nelogičností a hromadá vtipných scén (které vtipné být neměly), ale to bylo už i v prvním dílu, možná je tenhle otrošiku horší než ten první, ale zase tak veliký rozdáíl mezi nimi nevidím. 2,5/5