Její tělo (2023)

Artový mainstream o tom, že i pornoherci jsou jenom lidi (vtipkování mezi scénami, párty atd) a že někdo prostě má tu auru být nejlepší v čemkoliv, co dělá. Jinak samozřejmě tohle je životní příběh jak pro hollywood, a který by možná víc vyniknul v nějaké minisérii, ale i tak to ve mě zanechalo silný dojem. Natalia Germani fantastická. 7.2/10

Poslední závod (2022)

Překvápko. Jak příběh, tak film. Dvě časové roviny, obě dost zajímavé, Kaiser je bůh a samotný závěrečný závod nasnímaný světově. 7.5/10

Úsměv (2022)

Atmosféru tady nejde nějak hejtit, natočené to je zručně, ale fakt je to jen vykrádačka it follows, které už bylo vykrádačkou kruhu. Moc tomu nepomůžou ani ty nelogické lapsy (kočka wtf) a klišé (objíždění známých a rodiny s vizáží šílence a šílenými kecy). 4.5/10

Belfast (2021)

Branaghovo vzpomínání na dětství je strašně milý film. Ikdyž na pozadí dost nepříjemných událostí. Herecky fain, ale imho zase ani moc komedie, ani moc drama. 6.5/10

Tři mušketýři: Milady (2023)

Takhle. Je to zase skvělé, ale (možná to bylo jenom rozpoložením) docela jsem se v těch válečných piklech ztrácel. Každopádně Eva Green je Milady. Fantastická. A třetí díl doufám bude. 7.5/10

Mladá dáma (2024)

100 minut. Solidní akce i triky, Millie dost sympatická, aby utáhla tu většinu filmu, kde je sama a v poho scénář. Na 4 to asi není, ale moc tomu upřímně nechybí. 7/10

Avatar: Legenda o Aangovi - Série 1 (2024) (série)

Hrdinové nesympatičtí, nezajímaví (katara, aang), padouši pravý opak - i herecky byli o třídu výš a tak jsem netrpěl jen při scénách s nimi. Asi jsem čekal od jedné z top událostí netflixu víc. Zase. 5/10

Jak se dožít stovky: Tajemství modrých zón (2023) (seriál)

Vypadá to jednoduše. Ale jak sami obyvatelé jedné z modrých zón říkají, je to i čím dál těžší, když je kolem nás tolik nezdravých lákadel. Rozhodně zajímavé. 7.5/10

Kancl - Série 3 (2006) (série)

Jako z jiného světa. V každém díle megavtipné, jsou tady narážky na všechno, co už je dneska zakázané a ve skvělém obsazení (v téhle sérii s výpomocí Helmse a Rashidy Jones).

Střípky ženy (2020)

Tragický domácí porod a následné vyrovnávání se s tím vším. Herecky zajímavé, ale tak nějak chladné a vlastně nezajímavé. Když to navíc srovnám třeba s "podobným" Místem u moře, tak to kope úplně jinou ligu. 5/10