Pina (2011) odpad!

Vidím, že je to tady samý umělec. No, nebudu se pouštět do nějakých hlubších rozborů, vydržel jsem zhruba půlku a myslím, že za tohle chtít takovéhle peníze v kině je opravdová zlodějina :)

Mandžuský kandidát (1962)

Zajímavý námět, opět nesympatická Lansbury (tentokrát ale ku prospěchu filmu) a Jude Law ze 60. let. Výsledkem je docela zdlouhavá podívaná, která asi ve své době zaznamenala silnou odezvu, ale v dnešní době už na mě tak silně nezapůsobila (tedy krom posledních 30 minut). 8.2 na imdb je pro mě záhadou..5/10

Šťastný Nový rok (2011)

Další z každoročních All Stars romantických komedií založená na několika lehce se proplétajících příbězích. Problémem je, že žádný z nich vysloveně nevyčnívá (naprostý opak např Love Actually, kde vyčníval každý) a tak je Silvestrovská noc jen ukázkou průměrných minipříběhů s áčkovým obsazením. 4/10

Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)

Když jsem byl mladší, hodně jsem si pletl Zabití Einsteina s Opařením Čajem. No, nechápu moc dobře proč, protože ta kvalita jednotlivých snímků je diametrálně odlišná. U Einsteina jsem se většinu času šíleně nudil a jediná věc, která stojí za vypíchnutí je striptýz Jany Brejchové, díky které jsem to tedy neměl problém dokoukat do konce :) 4/10

Trhák (1980)

Nebýt těch místy až trapných hudebních čísel (těch podařených bylo jen pár - doslova), tak by zbyla parádní komedie a z Trháku by byl další veleúspěšný zářez dvojice Svěrák & Smoljak. 6/10

Koupili jsme ZOO (2011)

Příjemný filmeček s zfotrovatělým Damonem, stále sexy Scarlett a tunou výborné muziky, který sice jede dost na jistotu a vlastně vůbec nic v něm nepřekvapí, ale už dlouho jsem u sledování nějakého filmu neměl pocit takové naprosté pohodovosti. 7.5/10

Tady to musí být (2011)

Sean Penn mluví a chodí jako postižený a plní otcovo poslední přání. Hledá nacistického zločince. Místy hodně fain, místy těžce o ničem, protože pouze Pennova šílená (skoro-oscarová) postava nedokáže zachránit všechno. Jako komedie mě to moc neoslovilo, ale nemohl jsem se zbavit dojmu, jak skvělý by z toho mohl být thriller. 6/10

Zabijáci lesbických upírek (2009)

Hlavní dvojka sem tam něco zahlásí, vede humorné diskuze nad gay mečem, ale to je prostě málo.Navíc upírky se pořádně ukáží až ke konci a nebýt toho, že si navzájem chvíli olizují krky, ani by člověk nepoznal, že jsou lesbické. Promarněný potenciál.

Breakout (2007) odpad!

A pak, že špatné filmy se točí jenom u nás. Tenhle film od odpadu nezachrání ani kozy Melanie Winiger.

Terra Nova (2011) (seriál)

Po dvoudílném pilotu (který dle zdejšího hodnocení patři k nejlepším dílům) mě nejdražší seriál všech dob na další sledování v nejmenším nenalákal. Takže fakt, že seriál dostal stopku, mě vůbec netrápí.

Časové pásmo bylo změněno