Vrány útočí (2006) (TV film) odpad!

Stačilo pár záběrů a mám jasno.

Robocroc (2013) (TV film) odpad!

Jsem plný dojmů :-) Sledovat tento kousek v opilosti, tak dám určitě za 2*, ale ve střízlivosti to jinak nejde. Nevím co kritizovat dřív, vše je prostě špatně, hlavně ty dialogy, to bych blil. Krokodýl je samozřejmě dělanej v Malování, s tím jsem se smířil už na začátku. Na druhou stranu bylo příjemné vidět Corina Nemce (SG1). 6% (za ty roštěnky)

Dopis z cely smrti (1998) odpad!

Odpad jako vyšitej a to už je co říct :-) Vše je tak strašný, od kamery po kompars. Pár procent dávám za twist na konci.

Taneční akademie (2010) (seriál) odpad!

67% si tato kravina fakt nezaslouží.

Ježíš je normální! (2008) odpad!

Viděl jsem chvilku a je mi na blití. Proč to pro boha vtlouhaj těm dětem do hlavy?????? Nesnáším cikány, ale tyhle bezpáteřní hovada co, nemaj v mozku vůbec nic bych naházel na hromadu a hodil jiskru na jejich čerstvě poilté benzínem těla a zabetonoval hluboho do země. -100%

Babovřesky (2013) odpad!

Vrchol nevkusu a trapnosti. To že se ani jednou nezasměju, s tím jsem počítal, ale jakej to je hnus tento film jsem nečekal. Pokus o vtipné dialogy nebo scénky je tu tak protlačován, že jsem se z toho málem vytlačil sám. Uplnej opak Slunce, seno.....nechápu jak toto mohl Troška vytvořit, asi stařecká demence, jinak si to nedokážu vysvětlit. Jediný co se mi maličko líbilo byla Lucie Bílá a její hlášky, které k ní prostě patří. Samozřejmě celá scéna s Bílou byla uplně zbytečná a nesouvisí s dějem, prostě nechápu. Jdu blejt ..... 4% (za Bílou)

Agenti dementi 2 (2008) odpad!

Neviděl jsem jedničku a jsem za to vděčný, pokud se drží ve stejném duchu jako dvojka. Přemejšlel jsem za co bych mohl dát jednu hvězdičku a fakt mě nic nenapadá. Těžko říct jestli je to komedie pro desetiletý děti nebo crazy komedie pro dospělý, ale obě verze stojej za hovno. Těch rádoby ftípků tam jak až příliš a ještě nejsou vůbec vtipný. Za snahu a ''efekty'' dávám 8%

Toxický mstitel 2 (1989) odpad!

Myslel jsem, že větší úchylárna a blbost než je Toxický mstitel 1 být nemůže, ale bohužel jsem se mýlil. Na tomto filmu není vůbec nic co by se dalo alespon trošku pochválit. Občas mám rád Déčkový filmy a hledám na nich něco kladnýho co tvůrci měli v hlavě, když se film natáčí, ale tento paskvil musel natočit někdo v komatu. Nedá se ani říct, že tento film je tak špatnej až je dobrej, on prostě špatnej je a to proti špatnej filmům nic nemám. No těším se na trojku :-)