Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 174)

plakát

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Tak konečně si Warneři můžou rozjet své další sólovky, nechápu, jak jsem mohl dát pět hvězd za původní verzi. Sniderova verze je minimálně o dva levely výš. Nebudu tu vypisovat důvody, ale parádně jsem se bavil celé 4 hodiny (pocitově 3). Já ty Sniderovi sloumoušny a filtr alá 300 Bitva u Thermopyl (hlavně u amazonek) prostě žeru. 87%

plakát

Přátelé: Zase spolu (2021) (TV film)

Emocionální porno, Oh my god! :-) Kdo na tomto seriálu vyrůstal musí dát za pět. A jinak ten nápad a úsilí dát všech šest herců dohromady a vytvořit jim program plný emocí, to je fakt mazec. A smál jsem se, hodně :-) 95%

plakát

Dark - Déjà vu (2020) (epizoda)

To je prostě námrd. !!!!! Člověk se jakžtakž začne chytat a tvurci hneeeed podojej mozek dalším krásným chaosem. Američani mají co dohánět, respektive na toto téma nelze laťku uz přeskočit, leda v paralelním vesmíru:-)

plakát

David Attenborough: Život na naší planetě (2020)

Jedinej člověk na naší planetě, který ví o čem mluví a který má právo na to říkat co říká. Za 70 let co zkoumá přírodu, se planeta fakt změnila, to nemůže nikdo popřít a on to celé prožil a zaznamenal, no klobouk dolů. Teď ještě aby to viděli všichni, začali se podle toho chovat a budem v cajku, ta reálná vize roku 2080 je docela strašidelná a to se to týká mých dětí. A ty záběry přírody, prostě nádhera, ve full HD je to luxus, natož v nějakém 8K. Paráda!

plakát

The Haunting - Staré sídlo (2020) (epizoda)

WTF? Takhle hutnou atmosféru jsem už dlouho neviděl, paráda! Konečeně projekt, u kterého chci hned vidět další díl.

plakát

Alita: Bojový Anděl (2019)

Jeden z mála filmů, kterému IMAX přidává ještě tak 25% zážitku navíc. Efekty a 3D na hodně dobré úrovni (o těch kukadlech ani nemluvě) a celkově scénář a film jako takový za jedna. Do Rodrigéze bych to netypoval. Už se těším na druhou projekci. 85%

Charlieho andílci (2019)

Občas se to dalo, ale ten film je prostě špatně natočený, škoda těch hereckých výkonů Patricka Stewarta, měl se věnovat něčemu jinému. Holky hezký, ale to je asi tak vše, i ta akce hodně pokulhává, krom potetovanýho nácka, to je řízek, ale jinak nic moc. 38%

plakát

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Horor to není, ale tolikrát jsem husinu u filmu snad ještě nikdy neměl. Kurevsky dobře natočený, ale je fakt nutné se předtím čerstvě podívat na Osvícení, jinak je to poloviční zážitek. Ta hudba, to tlukoucí srdce v pozadí celého filmu, ten scénář, kamera, hudba (Kubrickovská hudba), střih, no prostě paráda. Totální napětí tři čtvrtě filmu (což jsou cca 2 hodiny). Za mě luxus! 95%

Dumbo (2019)

Vizuálně parádní, což jsem i od Burtona čekal (Dumbo moc hezky vymazlenej), ale to je tak asi vše. Prostě tak trošku nuda a když to nebaví ani děti, tak to už je co říct, krom teda pár scén, kde je Dumbo ve vzuchu. 60%