Stopy krve I: Masakr (1993)

To prosim pekne tocila reziserka z nejpovolanejsich, pani Realita.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Znacne dekadentni snimek cerpajici z knihy de Sade, kterou jsem zvladl docist celou. Krasne je videt, jak vilni lide opojeni moci, jsou schopni velice prostopasnych veci. Mam holt pro tyhle zvracenosti slabost.

Dexter (2006) (seriál)

Spicka mezi serialy

Stan Helsing (2009)

Snesu hodne, ale Leatherface s foukacem listi misto motorovky, to opravdu ne. Taky se jedna o dost nudny kousek, videl jsem to pred par hodinami a uz stezi pamatuju, co se tam vlastne delo.

Přešlapy (2009) (seriál)

Musim uznat, ze je to krapet koukatelnejsi nez ordinace, cesty domou a podobny fekaly.

Blbý a blbější (1994)

Pri prvnim shlednuti a ve veku kolem 15 jsem se kralovsky bavil, s dalsimi projekcemi zabava upada , ale stale TOP mezi dementnimi komediemi.

Kajínek (2010)

Nemuzu si pomoct, ale krimi akcni filmy z ceske kotliny mi moc nesedi. Natoceno vcelku dobre. Pribeh notne pribarven, ale jinak to neslo. Nektera vyskytujici se technika v te dobe preci neexistovala. Osobne nejsem priznivcem radoby srdceryvnych scen ruku v ruce s emotivni hudbou, da se to vyjadrit jinak, lepe. Jednoznacny klad jest dalsi medializace pripadu Kajinek a bratri Dlouzí.

Crash Road (2007) odpad!

Nechapu, kde se na toto dilko vzaly peniaze. Ve strizne to muselo byt utrpeni mimochodem.

Dawsonův svět (1998) (seriál)

Neni to zas az tak hrozny. Pri navratech ze skoly oblibena kulisa u obeda :)