Rivalové (2013)

Aneb film o tom, kdy závody F1 a vše okolo nebylo tak sterilní jako je tomu dnes.

Světová válka Z (2013)

Úžasné, přesně podle mého gusta, žádný kecání a rovnou na věc. Díky za dvouhodinový orgáč!

La Bamba (1987)

Skvělý film, který víte jak dopadne a i přesto vás dostane...

Šéf Šanghaje (2012)

Je mi jedno, kde se Jing Wong inspiroval či opičil, nejsem takový "odbnorník" jako jiní. Hodnotím to podle toho, jestli se mi film prostě líbil nebo ne a tento film je opravdu skvělý! Yun-Fat Chow je borec, hudba je skvělá, válečné scény taktéž, u mě za jasný plný počet.

Země bez zákona (2012)

A třetí ze tří filmů, uvedených letos na festivalu za plný počet. Opravdu drsný ale místy i dost vtipný s parádní atmosférou a hudbou.

Andělský podíl (2012)

Druhý film na festivalu za plný počet :) Chvíli drama, chvíli sranda ale neuvěřitelně to tady k sobě jde.

Hon (2012)

Jeden ze tří filmů uvedených na festivalu, který u mě dostává plný počet. Perfektně zahráno, natočeno a nejhorší je, že se to opravdu může stát.

Arthur (2011)

Moc milé překvapení, čekal jsem tuctovou komedii a dostal jsem supr film, kde nechybí vtip, romantika ale i drama. Postava Arthura je perfektní a jeho Naomi je krásná. Helen Mirren v roli Arthurovi chůvy je také perfektní.

Pach krve 3 (2009)

Přiznávám, že to na plný počet není ale moc se mi líbilo, jakým stylem to bylo natočené, herci byli sympatičtí, zmutovanec byl taky fajn a ta holka na začátku... :)