Souboj Titánů (2010)

Převod do vyhypovaného 3D je naprostá zbytečnost. Je vidět, že nemá ve filmu žádné opodstatnění a navíc je pak akce jen víc nepřehledná a zbytečně tmavá. Film trochu předčil má očekávání v tom smyslu, že je ještě více hollywoodsky naivní - významné pohledy do očí a k tomu dialogy a pseudoheroické výstupy, ze kterých mi bylo trapně za herce. Opravdu kloudné akce také není mnoho, i když se na plátně skutečně stále něco děje (nebo mi dojem možná jen zkazily 3D brýle). Worthington si tu odbyl svůj akční standard, Gemma se na něj po celou dobu významně dívá z povzdálí a nejvíc sexy je Charón.

Legie (2010)

Mělo to potenciál béčkového andělského masakru, ale vznikla z toho pouze plytká skoro-akce s příšernými dialogy. Škoda Bettanyho a promarněné šance.

Uvnitř (2007)

Díky komentářům a vynikající první, řekněme, půlce jsem se těšil na konečně pořádný přírůstek do rodiny od dob Haute Tension, Dead End a podobně, ale pak se začíná objevovat fůra vedlejších postav, protože bylo jasné, že si dvě slečny nevystačí samy po celou stopáž a logické nesmysly se začínají kupit. Vše vyvrcholí naprosto přehnaným finále, kdy už mi bylo jasné, že tudy cesta bohužel nepovede. Nevím, jestli jsou moje standardy už vyšší, i když naopak takový Storm Warning či Villmark mě z poslední doby pobavil nebo naopak lidi začínají být mírnější vzhledem k produkci posledních let. Pro mě tedy spíše zklamání, i když některé scénky násilí jsou rozhodně povedené.

Underworld: Krvavé války (2016)

Co jsem to viděl? Jaktože se tohle vůbec dostalo do kina? Na tyhle otázky už asi nedostanu odpověď. Čekal bych to někde v trafice na dvd...

Barva chameleona (2012)

Asi největší zklamání na festivalu. Cca v půlce filmu mi začalo být naprosto jedno, co se s hlavní (nebo jakoukoliv jinou) postavou stane a jak film, skládající se z nudného sledu scén, bude pokračovat. // KVIFF 48

Milo (2013)

Originální námět jako stvořený pro ukázkovou úchylárnu se překvapivě drží při zemi a zůstává silně nevyužit. Očekávané fóry jsou pouze dokola recyklovány. Promarněná šance. // KVIFF 48

Mars a Avril (2012)

Jak již bylo několikrát napsáno - z filmu je cítit, že je dlouholetým splněným snem režiséra a obsahuje množství chaoticky nakupených myšlenek a náznaků, které ve výsledku tvoří "lyrický guláš". // KVIFF 47.

Invaze (2002) (TV film)

Kvůli Brucovi jsem to přetrpěl (a kterému taky patří ona hvězdička), ale kde nic není, ani smrt nebere..

Summer School (2006)

I pres relativne slusnej namet, aspon co se zanru tyce, je samozrejme na prvni pohled videt, ze je to film za par korun.. "neherci" jsou nejspis dobrovolnici z rad kamaradu a to je taky nejvetsi kamen urazu, ale vyjma nich a dialogu se s produkci vyporadali jeste celkem dobre.

Carver (2008) odpad!

Tak tedy podle komentářů jsem čekal něco koukatelného, ale v téhle amaterské kaši se utápí i ta trocha použitelného gore, kterého stejnak není mnoho..pár ran kladivem už to nezachrání. Větší paskvil už sem delší dobu neviděl a 100x radši bych si znovu pustil Storm Warning.