X-Men Origins: Wolverine (2009)

Okrem toho, že som sa dozvedel niečo o Loganovej minulosti, mi tento film vela nedal. Čakal som určite viac a to hlavne čo sa týka efektov. Nepochopiteľne zfušované počítačové efekty, čo mala byť najsilnejšia stránka filmu. Naopak, čo som nečakal a milo ma prekvapilo, Liev Schreiber. Svoju postavu skvelo vystihol a aspoň trochu pozdvihol celú túto slabotu.

Pařba ve Vegas (2009)

Podla rečového prejavu musí byť Tyson dobrý dement.

Strážci - Watchmen (2009)

Výborný príbeh aj keď trochu nezvyčajný komix. Efekty sa nie vždy zdali ako z roku 2009 a to mi trochu pokazilo dojem. Inak by som dal 5.

Yes Man (2008)

Nejako ma tie Carreyho úškrny prestávajú baviť. Tento film ma ničím neprekvapil a ani nezaujal. Pravdupovediac som sa pri ňom nudil a to už je čo povedať, keď sa nudíte pri komédii.

The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)

Je vidieť, že na seriáli sa podiela niekto s osobnou skúsenosťou. Veľmi vierohodné a u väčšiny z veľkého množstva postáv aj skvelo zahrané. Víťazí určite prvá séria.

Gomora (2008)

Talianska obdoba Iñarritových filmov, ale slušne zvládnutá. Na mňa to dojem urobilo.

Dům tisíce mrtvol (2003)

Horko ťažko som vydržal do konca. Nevhodne zvolená hudba, neprehľadné chaotické scény, celé to bol nevydarený pokus napodobiť úspešné horory dávnych čias, ešte s prídavkom Zombieho režisérskeho neumenia. Jedna hviezda ide za psycho klauna, to bol iný úchyl.

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Dúfam, že bude aj ďalšia časť a dúfam, že sa dá nahovoriť aj Kate pretože bez nej to neni ono. A Viktor mohol aspoň raz ukázať krídla.

Krvavý Valentýn (2009)

Nič nové. Takýchto "hororov" tu už bolo. Nerozumiem, ako niekto môže dnes toto natočiť. Herecky to nebolo nejak zlé, ale za 5€ som chcel vidieť ozaj viac.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Celkom v pohode, škoda že mi polku filmu neodbitné decko kopalo do sedadla. Hermiona však nesklamala a nakoniec z toho bolo slušné pokračovanie aj keď so smutným koncom.