Jedna noc (2016) (seriál)

Špatná chvíle, špatný čas, špatné místo, špatní lidé. Pár blbých minut, jedno špatné rozhodnutí a když se to má posrat, tak se to posere ve velkém. A o tomhle to je. Jak málo stačí, aby život, jak jej znáte, mohl začít ubíhat úplně jiným směrem, než byste chtěli. A ještě k tomu, když jste čmoud :-)

Spotlight (2015)

Smutné. To je to nejhorší. Je to smutný příběh, protože je pravdivý.

Brimstone (2016)

Silný zážitek. Rozhodně to není nic pro slabší povahy. Trailer byl malinko atypický, ale tohle jsem nečekal. Tohle vážně ne! Nakoukneme do extra zvrácené duše, které pokrytectví říká tati. Stále mě nepřestává fascinovat, co všechno jsou lidi schopni schovat za boha a ještě se tvářit, jak jsou svatí. Tohle mě asi nikdy nepřestane udivovat. Vážně krutopřísné. Bez servítek, bez zábran. Takhle to do mě Koolhoven nasypal. Na tom castingu bych chtěl být. Fakt že jo. Jestli někdo chce kouknout na něco, po čem zůstane v duši šrám, tak do toho.

Pustina (2016) (seriál)

Vyveďte lidi ze stereotypu a nechte je ukázat, co v sobě mají. Z usměvavých sousedů se stanou zrůdy. Z autobusáka se stane bezcitné hovado. A seznam může pokračovat. V nouzi poznáš přítele! Perfektně obsazeno, uvěřitelně zahráno, atmosféra by se dala krájet. Musím za plný počet. Doporučuji.

Tajný život mazlíčků (2016)

Bohužel typický film, který v traileru vyplýtval to nejlepší... Koukatelné, místy příjemně bavící, ale jinak tuctové. Za mě 3*, ale zhlédnutím nic nepokazíte.

Sedm statečných (2016)

Akce, akce, akce, hláška, akce, hláška, hláška... a AKCE! A Royal Deluxe - Dangerous... Zapadnout do sedačky a kochat se, nepřemýšlet...

Pasažéři (2016)

To je ale sobec. Oh wait, ruku na srdce :-)

Lucifer (2016) (seriál)

Lucifer Morningstar… is that a stage name or something? God-given, I’m afraid.

Hardcore Henry (2015)

<3 už klipy od skupiny Biting Elbows - The Stampede a Bad Motherfucker bych hodnotil za 5*. Holt jsem fanda tohoto odvětví. Takže nějaké přimhouření oka za nějaké nedokonalosti prostě přichází v nutnost a já si to UŽIL! Kino byl lepší zážitek, než doma, uznávám :-) Viděno 2x a 2x jsem se tetelil radostí.