Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Nostalgie... ach :-) Neříkám, že to je pecka, ale když vezmu v potaz, že předloha je plochá jak noha tučňáka, že prostor pro překvapení je velký jak batyskaf a že to, co jsme hltali jako děti nám teď připadá vyloženě směšné, tak se to dle mě povedlo. Bylo to prostě v rámci možností zmáknuto skvěle. Viděno jednou a naposled. Pochopitelně :-) Myslím, že z toho vymlátili maximum. Dal bych 3*, ale vzhledem k tomu, kolik hodin jsem u toho proseděl jako dítě. Musím dát 4!

Život (2017)

Sci-Fi žánr je pro mě vždy trochu uhozený. A tady tomu nebylo jinak. Ale dobře se na to koukalo, mělo to sice předvídatelný, ale podařený konec. Mi se to líbilo. Prostě jsem si to užil a nehodlám se v tom babrat :-)

Logan: Wolverine (2017)

Je to dost krvavé, syrové, surové a detailní. Na druhou stranu je to ploché až to bolí. Jako rozloučení s Wolverinem to není vyloženě průser, ale dle hodnocení jsem čekal jinou bombu. Místy to bylo dost otravné, předvídatelné, ohrané, za vlasy až neskutečně přitažené cosi, co si už nikdy nepustím znovu.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Odpouštím filmu místy nepřehlednost a třepotání kamery, protože to dodalo asi tu správnou atmosféru. Pojato zcela originálně, vtipně a neotřele. Bál jsem se, že vše skvělé dali do traileru, ale nestalo se tak. Děkuji! Je to film pro jistou část publika, která si umí najít a vyzdvihnout to, co jí baví. Pro starší to asi nebude. Za mě 5*. Viděno v kině, nelituju :-)

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Neříkám, že jsem z jedničky byl nějak vyloženě paf. Ale mělo to svůj styl, humor, hlášky a vlastně od všeho trochu. A tak jsem zaplatil nekřesťanské prachy a šel do kina. První film v životě, kdy jsem chtěl odejít po cca půl hodině domů. Vydržel jsem to jen proto, že se tomu dalo občas zasmát. Drax se o to postaral. Černý humor bez servítek. Ten já můžu. Zbytek mne neoslovil. Dávám za dvě, protože to bylo krásně zpracované a pobavilo mě to. Zbytek toho patosu a rodinných žblafů, rádoby skororomantických zápletek film jako celek zabilo úplně. Lituju, že jsem to viděl. Ble :-! ///////////////// Viděno podruhé, zvedám o jednu hvězdu...

The Gunfighter (2013)

A já říkám ANO! Neotřelé, vydařené, kreativní, nápadité, orginální, bez servítek, umí si to ze sebe udělat srandu a tohle já můžu!

L. A. - Přísně tajné (1997)

Asi se zdržím komentáře, ve kterém bych chtěl vypíchnout věci, které mne dostaly. Nebudu tady vypisovat totiž celý film. Za mě jasných 5*.

Zpívej (2016)

Mohlo to být fakt fajn. KDYBY!!! Debilní narušení děje se na nás valí každých pár minut. Stále trapné a předvídatelné zápletky. Navíc se to neskutečně vleklo. Od půlky filmu jsem už nervózně sledoval, kdy bude konec. Nakonec jsem se dočkal. :-) I vy se dočkáte...

Zelená míle (1999)

(rok 2017) Je mi 28 a Zelené míli jsem se vždy vyhýbal. Nevím proč. Žádný konkrétní důvod jsem neměl. Ale jsem za to rád. Asi bych ten film dříve tolik neocenil. A k filmu samotnému se vyjadřovat nebudu. Nemám totiž slov.