Beowulf (2007)

Hrdinská pohádka. Většinu času dobře graficky ztvárněná, příjemně hudebně podbarvená.

Procitnutí v Garden State (2004)

Hodně zvláštní atmosférou prodchnutý film. Lepší 3*. Opravdu nevím, co napsat.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Filmový průjem, ekvivalent oříškové čokolády s celými dvěma oříšky. Příšerná nuda, debilnost a toporné herecké výkony nespasí ani pěkné vytvarování hrdinky. Ani ty animace nejsou stoprocentní, byť občas vypadají vcelku OK. Jít na to do kina, rvu si (už tak dost řídké) vlasy.

Shrek Třetí (2007)

Animace ve většině případů není lepší než u jedničky. Trochu škoda na o šest let mladšího bráchu... Obsah komentovat nebudu :-D

Divoké vlny (2007)

Celkem příjemný animák s pěknou animací a zajímavým pojetím. Navíc moc pěkné prostředí dává palec nahoru.

Rio Bravo (1959)

Ehm. Jeden z opravdu těch horších filmů, které jsem viděl... Když ho teď dávali v TV, stačilo mi několik scén abych si vybavil dementní příběh okořeněný dementními dialogy a ještě dementnějšími hereckými "výkony". Ne, westerny mi nevadí, ale tenhle jednoznačně jo! I se Šlupkou.

Vratné lahve (2007)

Nemůžu říct, že by se mi ten film nelíbil... Dívalo se na něj pěkně (pominu-li scénu "pád z kola"). Jen mi v něm něco málo chybělo. Dost možná to byl příběh.

Hra o přežití (1994)

Onehdá, co jsem to viděl se mi ten film prostě líbil... Scéna s cigaretou!

Pan Včelka (2007)

Ničím neohromující průměr. Místy pěkně graficky stylizovaný animák často ubíjený divným dabingem.

Hádej, kdo jsem! (2007) (pořad)

S každým dalším dílem jakákoliv úroveň klesá...