Volejte řediteli (1994) (pořad)

Odpad nebo pět hvězdiček. To je dilema... Brát to jako onanistickou šou jednoho idiota, tak je to jasný odpad. Když na to ale člověk koukne s nadhledem a vezme to jako idiotskou šou jednoho onana, je to hned o něčem jiném! :-)

DOA: Na život a na smrt (2006)

Tak takhle silnej odvar jsem už dlouho neviděl. Příběh je řídkej jak ranní stolice po předchozím dni na gutalaxu, efekty jsou mizerné a celé je to poslepované z naprostých blábolů a vylízaných hovadin. A tvářilo se to jako slušnej film na odreagování, ach já naivka.

Ratatouille (2007)

Tuhle krysu si oblíbíte, byť to není uplně stoprocentní.

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Podobně jako milicjant spatřuji výhody této "show" v občasné vhodné kombinaci zvoleného šatstva a záběru. Tam ale veškerá pozitiva končí. Divím se, že pošťák Ondra ještě nedostal do huby.

X Factor (2008) (pořad) odpad!

To si děláte srandu, že je tu i tenhle časosmrť?! Všem těm šaškům z velký výšky na*rat na kebule.

Iluzionista (2006)

Nemůžu říct, že se na to dívalo špatně. Výprava, kostýmy, koneckonců i herecké výkony... To všechno v pořádku. S koncem filmu jsem ale nabyl dojmu, že režisér nás má všechny za vylízaný debily. PS: Kostým v závěrečné scéně dělá jinak sympatické Jessice Biel nehorázně velkou (_._) !

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Těžko někam zařadit, pro mne tam ale převládají emoce. Film bez zbytečných cinkrlátek a hollywoodských efektů, který plní dokonale svůj účel.

První sníh (2006)

Přes rozporuplné hodnocení poměrně dobrý film. Nesjou to plné 4 hvězdičky, protože k nim tomu leccos chybělo - zejména větší spád a méně předvídatelný konec. Jinak ale příjemná podívaná, u které jsem ani uprostřed noci nepodlehl mámení spánku.

Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)

Nenáročná podívaná, rozhodně lepší volba než v obdobný čas vysílané jihoamerické průjmy.