Ocelový orel (1986)

Tak tohle je pravá amerika hodná sledování osmiletými kluky na nekvalitně nahrané videokazetě... Ve své době mňamózní, dnes se musím smát. Hodně smát.

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Asi jsem exot, ale mě se dvojka líbila víc než jednička. Nevím čím to je, ale jednička mi narozdíl od dvojky k srdci tolik nepřirostla. Přesto se mi líbily oba dva díly, jen ta dvojka prostě o něco víc :)

Nezvratný osud 3 (2006)

Vzhledem k tomu, že jsem jedničku ani dvojku neviděl, nezbývá mi, než hodnotit veskrze kladně. Předpokládám však, že se zde použité motivy vyskytovaly i vminulých dílech. To mne ale nezasáhlo a proto dávám zasloužené a poctivé 3 hvězdičky.

Neprůstřelný mnich (2003)

Nebýt na konci trapné love-story, hodnotil bych film lépe. Je to nenáročná americká akce, která zcela postačujícím způsobem poslouží v momentech, kdy nepotřebujete vyvíjet mozkovou aktivitu...

Správná šestka (1993) (seriál)

Tak tohle si opravdu nezadá s kvalitní chlévskou mrvou! Proč to jenom nezůstalo v německu?? Jaká škoda že nám to naši "dobří sousedé" vecpali zpět a ještě seriál chytil opravdu příšerný dabing. Fuj, fuj a do třetice všeho hnusu fuj!

Místo nahoře (2004) (seriál)

Nuda. Satelit za chodu... Nebo spíš "v" zá-chodu? Ať už tak nebo onak, seriál působí monotónně a nudou se zde opravdu nešetří.

Místo v životě (2006) (seriál) odpad!

Ach jo... Proč se jen takovéto hovadiny točí? Copak jim nestačila už tak nudná první série? A navíc kompletní přechod z jedné strany barikády na druhou?? No to už je opravdu vrchol. Fuj.

Letiště (2006) (seriál)

No tohle je už ale opravdu hovadina... České seriály už opravdu nemají kam dál expandovat :D Snad jedině zamotaná šedesátičlenná indická rodina řešící nestoudné problémy všedního dne tu ještě nebyla...

Jaguár (1996)

Nakonec z toho je skorem romantická komedie, ale stále je to natočené relativně vkusně a hlavně se na to dobře dívá. Nenudí!

Johnny Mnemonic (1995)

Celkem zajímavá vize budoucnosti, avšak po filmových kvalitách se zde slehla země... Paskvil, trapné efekty, slabota a hnus.