Potomci lidí (2006)

Shrnu to do pár slov: Na tomhle filmu nevidím nic zásadního a převratného. Ne že bych se nudil, ale s napětím co se stane dál jsem to rozhodně nesledoval. Kdyby v půlce filmu vypli proud, neměl bych chuť po přestávce pokračovat.

Ajťáci (2006) (seriál)

Proč je kruci jen 6 dílů? EDIT: Už jsou 4 série. Postupný vývoj je docela znát, seriál se značně proměnil. Z původní velice komorně situované herecké etudy několika málo herců se trochu přibralo ve všech směrech. Nové postavy, nové prostory, nové zápletky, atd. Místy se sice až moc tlačí na pilu, ale pořád je to dobrá zábava.

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Na pročištění a provětrání mozkových závitů notně zavařených usilovnou prací tenhle film sednul... Nebyla to žádná extra třída, ale slušně pobavil, občas rozesmál, ... Svůj účel splnil, hodnotím průměrně až kladně.

Pád do tmy (2005)

Tak tenhle film je jedna z největších a nejd*bilnějších slátanin co jsem kdy viděl! Nevím, jestli za to mohou vskutku zvláštní podmínky, za nichž jsem ho sledoval, ale působil na mě příšerně. Lekací scény = 4 z 5 případů nuda, děj = nekonečná nuda, dialogy = děs a hrůza, propracovanost chování postav = naprostá tragédie, ... celkový dojem je naprosto tragický, nezachrání ho ani vizuelně sympatické exteriéry (jak přírody, tak hereček). Jedna hvězdička je tam tak ze slušnosti, dost mě ale lákal odpad! to mi věřte...

Osudový dotek (2004)

Teď jsem to dokoukal a opravdu nemám slov. Tenhle film se okamžitě katapultoval mezi nejlepší díla, co jsem kdy viděl. Jedinou chybu vidím v tom, že to bylo tak zpropadeně krátký!! Na takhle hutnou atmosféru jen tak nezapomenu. Bravo. Vím, že celej tenhle komentář je snůška nesrozumitelnejch blábolů, ale ten film ve mně jednoduše zanechal tolik dojmů a pocitů, že z toho budu ještě pěknou chvíli jelen. Opravdu v nejmenším nelituji času stráveného při sledování Butterfly Effectu, narozdíl od Walker Texas Rangera.

Constantine (2005)

Celkové vyznění na mne působí spíše kladně, ale celý film byl hrozně rozháraný. Jednu pasáž nuda na druhou, vzápětí strhující akce. Co si o tom myslet? Nic. Jak jsem již napsal, výsledný dojem je dobrý. (Slabší 4*)

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Ne že bych to měl nějak rád, ale když jsem utahaný a zrovna to dávají v TV, tak netrpím nezkrotnou touhou přepnout program. Dívá se na to celkem fajn, není to žádná náročná podívaná, mozek má lehárko... A to se občas hodí.

Final Fantasy: Esence života (2001)

Tak. Viděl jsem tenhle film až dlouhých 6 let od vzniku, ale musím říct, že na kráse mu to neubralo. Počítačovou animaci mám rád, avšak toto... To předčilo veškeré mé očekávání! Ne že by byla grafika kdo ví jak dokonalá, to ne, ale designér všech těch monster, výtahů, vesmírných lodí, krajiny, ... , to musel být panečku člověk s představivostí patnáctiletého klučiny, který civí do výstřihu Pamely Anderson ;) Z mého pohledu víc než zasloužené 4 hvězdičky.

Dračí bouře (2004) (TV film)

Sice tomu čouhala sláma z bot úplně všude, ale celkem mě to pobavilo... Zpracování draků ušlo, zbytek byl chabota. Komparsu strašně málo, a tak bylo vše strašně pusté. Celkově ale na mne film udělal zajímavý dojem, jakési sebeparodie a díla, které si na nic nehraje. Sympatický přístup :)

Univerzální voják: Bratři ve zbrani (1998) (TV film)

No to byla ale hovadina... Přesto se nemůžu ubránit dojmu, že ten film je geniální. Geniální? Ano... Vyprovokoval ve mě vzpomínky a myšlenky, že být sedmiletý špunt, zvolil bych ho NEJ filmem všech dob. Z fleku! Taková je to pecka... Schrnu to: 3*