Ted Lasso - Série 1 (2020) (série)

Seriál, který chytne za srdce každého člověka. Neskutečně nadupané hláškami, perfektní vývoj postav, skvělé herecké výkony. Není si na co stěžovat. Hodnocení: 9/10

Narušení (1999)

Největší plus tohoto filmu jsou určitě herecké výkony. Jak už Winona Ryder, tak úžasná Angelina Jolie, její výkon byl přesvědčivý a parádně zahraný. Příběh mě ale moc neoslovil, čekal jsem to víc dramatičtější, více zaměřený na hlavní hrdinku a její uzdravení, nebo neduhy její nemoci, ale celé to bylo bohužel takové ne moc zábavné pro mě. Hodnocení: 6/10

Noční agent - Série 1 (2023) (série)

Ze začátku docela svižný, dobrý, akcí nasáklý špionážní thriller, kde hlavní postavu skvěle ztvárnil Gabriel Basso. V prostředku se to ale pokazilo, už to nebylo tak svižné, děravý scénář, kde věci nedávaly smysl a k tomu plno klišé, takže jsem se musel trochu donutit se na to dodívat. Ale ke konci už to zase bylo lepší, zkorumpovanost na každém rohu a v centru dění byl náš agent. Ale ve výsledku to mohlo být o několik dílů kratší a ten prostředek to pokazil docela. Hodnocení: 6,5/10

Banáni - Nečekaný nález (2023) (epizoda)

Musím říct, že na české poměry opravdu netradiční. Jak už ten colograding, světla nebo celkový feel z toho seriálu, za mě první díl docela dobrý. Hodnocení: 7/10

Mluv se mnou (2023)

Povedená hororovka s dobrou atmosférou, dobrými herci a skvělým dějem. Bylo to napínavé, rychle to uteklo, místy opravdu nepříjemné. Akorát finále mohlo být více vygradované, protože takhle bylo to finále takové nijaké. Hodnocení: 7,75/10

Uprostřed ničeho (2023)

Celkem průměrný survival film s mnoho klišé. Na druhou stranu to mělo několik dobrých scén a situací. Líbil se mi úvod, ten byl povedený, herecky taky slušné. Ale občas docela nelogické a trochu nudné. Hodnocení: 5,5/10

Eli (2019)

Povedený hororový film s dobrou atmosférou a herci. Opravdu kvalitní zvraty a rozuzlení příběhu. Několik dobrých lekaček, zajímavý námět, není to tak generické, předvídatelné a klišovité, jak některé jiné filmy. Hodnocení: 7/10

Sexuální výchova - Série 4 (2023) (série)

Poslední série se nesla trochu v jiném duchu než ty předešlé a nebylo to vůbec na škodu. Bylo to víc k zamyšlení, více o tom, jak se lidi cítí. Každopádně to ale byla nejslabší série. Některé části tam byly prostě na sílu dané a finále nebylo tak skvělé, jak jsem si představoval. Hodnocení: 7,5/10

Paroží (2021)

Hrozně zdlouhavé a nudné. Bez nějakého většího nápadu, ale na druhou stranu dobře technicky zvládnuto. Herci taky dobří, bohužel byl pro mě kámen úrazu to, že to bylo nudné a nestrašidelné. Hodnocení: 4/10

American Horror Story - Asylum (2012) (série)

Druhá série rozhodně lepší než první. Nechutné, zvrácené, plno motivů, zvratů a hlášek. Ne všechny epizody byly perfektní a to zejména ty ke konci, ale jako celek výborné. Skvělé herecké výkony a hudba. Hodnocení: 8,7/10