Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

Podľa mňa ide o viac ako solídne zakončnie (zatial) TCM série. Tých, ktorý videli predošlé časti tejto série, TCM:B nejako nenadchne a častokrát sa pristihnú ako hovoria "Už zase!?"- pretože v tomto filme oproti predošlím častiam toho moc nového nie je. ALE! som si viac ako istý, že tých ktorý pôvodné časti nevideli TCM:B uspokojí po všetkých stránkach, pretože spĺňa to čo sa od neho očakáva (výborný scenár, v pohode herci, cool gore scény, morbidná rodina, jedoduchý príbeh). A čo sa mňa týka tak kamaráti- Leatherface+motorová píla ma nenudili ani po piatykrát:)

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Podľa mňa je to najnudnejší film z TCM série. Ak ste videli pôvodný film z roku 1974 tak tento remake vás kruto sklame. Ak ste nevideli pôvodný tak si ho zožente a nestrácajte čas touto atrapou zabalenou do značkového TCM obalu s Leatherfacovskou tématikou...

Osvícení (1980)

Toto je prvý film pri, ktorom ma mrzí hodnotenie, ktoré mu dávam. Možno som nebol správne naladený, možno som mal doma zlú atmosféru a možno nedokážem pochopiť pravé umenie, ale každopádne mňa toto Kubrickove dielo "neosvietilo" :(

Saw 4 (2007)

Takže pripravte sa na to, že zo všetkých strán na vás budú lietať diktafóny, zohavené mŕtvoly a klasické Jigsawovske hlášky. Trojica nudných policajtov vám bude terorizovať oči svojou nesympatickosťou a otravovať uši „silnými“ dialógmi, v ktorých sa postupne odhaluje mozaika nudného a pomotaného príbehu. Takže ak ste zvedavý čo sa dialo medzi Saw 2 a Saw 3, Saw 4 je pre vás jasná odpoveď...ale vedzte, že za vašu zvedavosť kruto zaplatíte.

Saw 2 (2005)

Po obrovskom počte reality show, ktorými nás TV kŕmi už dlhšiu dobu mi behanie po byte z miestnosti do miestnosti nepríde ani trošku vtipné, napínavé alebo nebodaj horrorové. Samozrejme, že ani táto skupinka agregátov sa nezaobýde bez hádok a občasného zabíjania. Ale aj tak po fajnovej "jednotke" toto u mňa nemôže dostať viac ako **

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Za tých 100 sk čo som vyvalil za lístok na Narniu som si mohol radšej kúpiť...čo ja viem...toaletný papier:) Tým nechcem povedať, že je to shit, ale určite to nie je nič pre dospeláka. Každopádne decká sa tomu potešia;)...proste moderná rozprávka:)

Poslední samuraj (2003)

Neviem ako vám, ale mne prišiel Tom Cruise v samurajskom brnení totálne smiešny. Tiež pochybujem, že velmoc ako Japonsko, by si na pomoc zavolalo alkoholického veterána. Nepáči sa mi gyčový konec "Last man standing" a ešte aj to, ako robia z Japoncov totálnych imbecilov. Ale každopádne to malo pár zapametania hodných scén a dialógov... Ak o 20:00 nič megaúspešné nedávajú tak rozhodne odporúčam:)

Pomoc! Vražda! (2000) odpad!

Zlá réžia, zlé herecké výkony, otrasné ale fakt otrasné dialogy, nudné spôsoby vraždenia + očividné vykrádanie Piatku 13 + odveci obal (presne tak žiadna motorová píla sa nekoná)= hnus, kentus, odpad !!NEPOZERAT!!

Zastav a nepřežiješ (2006)

Nadupaná, adrenalínová pecka, v ktorej akcia končí až záverečnými titulkami. Pivečko + chipsy + "Zastaneš a neprežiješ" sa mi osvedčilo ako výborná kombinácia:) P.S- nezabudnite si vypať mozg :)

Vyvrženci pekla (2005)

Volné pokračovanie Robkovho debutu, House of 1000 corpses, je lepšie a iné ako som očakával. Brutálne scény stiredajú "oddychové" dialogy, ktoré sa vyznačujú vulgárnym humorom a bezduchostou. Avšak tieto "zbytočné" dialogy nenudia (práve naopak) a nijak nenarúšajú plynulý priebeh filmu. Ide o veselú vyvražďovačku (mimo gore scén je tu aj dosť ponižovania) , ktorá vám nedovolí zavret oči. A tie budú mimochodom celý čas čumet na: Baby,Otisa a fenomenálneho kapitána Spauldinga (všetci z pôvodného filmu). Vyborný spád, sprostý humor, kopa násilia, nahý zadok Sheri Moon a celkom prekvapujúci konec= ****