Julie Mc Connelová pracuje s ostatními kolegy na znovuotevření letního tábora. A právě v této době tam začne řádit muž v hokejové masce, který soudě podle provedení vražd může být legendárním vrahem Trevorem Moorehousem. Julie zjistí o táboře podivné informace, které ji mohou dovést až k vrahově identitě, a v souvislosti s tím se začne obávat, že bude jeho další obětí (oficiální text distributora)

Wacoslav1 odpad!

Pomoc! Píčovina! Já mám náhodou slabost pro podobný slashery obzvlášť z tématem letního tábora, ale takhle nudnou odfláknutou a domrdanou amatérštinu aby jeden dohledal. Fuj blivajz! 0% ()

JohnnyD odpad!

To, že sa to odohráva v kempe a že vrah má hokejovú masku sa má brať vážne? Inak riadny trash, miestami celkom zábavný. Povinnosť pre fanúšikov camp slasherov. ()

Campbell

No jo je to blbost ale fanoušek camp slasheru si to užije, jedná si téměř přeci jen o amatéřinu, ale s láskou udělanou už jen citace některých známějších hororů stojí zato rozhodně film nedoporučuji lidem kteří těmto filmům nehoví, já si to užíval. A je jedno že vraždy jsou dofláklé herci děsný a hudba neposlouchatelná... ()

Odpadlik

Klasická teenagerovská vyvražďovačka na letním táboře ... ale kolikrát už tady tohle bylo?! Tohle dílo bohužel nepřináší vůbec nic nového, všechny "momenty překvapení" jsou předem jasné, tvůrci se prostě starou dobrou dějovou osnovu vůbec nesnažili něčím ozvláštnit. Použili postupy již tisíckrát obehrané (autu dojde v noci v lese benzín, strašidelná hra, opdivné zvuky, mizející oběti, atd.) Charaktery jsou celkem bezbarvé a tak je vám vlastně jedno, kdo přijde další na řadu a potažmo i kdo je tím vrahem, i když už je to od poloviny (skoro) jasné. P.S. vzkaz pro Lhurgoyfa - ta motorová pila tam je, hned na začátku (ale jen tam). ()

beso74

Prosťučký amatérsky slasher, ktorý kombinuje motorovú pílu z Texasu, letný tábor , presne taký, aký ma rád Jason a v tom čase populárne dejové zvraty ala Scream. Chýba však zručnosť, invencia a hlavne peniaze a tak sa netradične drvivá väčšina "nehôd" odohraje za denného svetla, bez krvi a napätia. Vo filme je síce dosť falošných stôp a potencionálnych vrahov, avšak divákovi, ktorý uvidel viac slasherov ako má prstov na rukách nebude robiť problém tipnúť si, kto za tým všetkým stojí a prečo. Väčšina zúčastnených je, čo sa týka herectva, úplne tragická a ak sa k tomu pripočíta impotentný scenárista, je zarobené na poriadny malér. Partia nadržaných tínedžerov dôjde do letného tábora s temnou minulosťou a čo sa má stať, to sa stane. Ako prvý sa stratí mladík menom Jason (aká to náhoda a irónia osudu) a potom nasleduje asi 30x otázka Nevideli ste Jasona? alebo Kde je Jason?. Efekty použité pri likvidácii postáv namiesto hrôzy priniesli na moju tvár tak maximálne zlomyseľný uškľab, ktorý by porazil aj Quasimoda. Ako to býva vo filmoch takejto kvality zvykom, aj tu sa nájde scéna, ktorá tak skoro z mysle nezíde - ešte nikdy som nevidel, aby sa policajt pýtal dievčiny, či stopa po topánke je jej (ex)frajera a ani ti, aby ona bez mihnutia oka ju z určitosťou rozpoznala. Sherlock Holmes má konkurenciu. Bloody Murder stojí za starú belu, vykráda z čoho sa len dá (oni tomu hovoria pocta klasike), strach vám nenaženie ani náhodou (ibaže, by vám niekto hrozil, že ihneď musíte pozrieť aj ďalšie 2 pokračovania), môžte sa však miestami schuti zasmiať a za to si jednú slabú hviezdičku zaslúži. ()

• Maska, v ktorej vraždí Trevor Moorehouse, je hokejová maska Mylec MK2GM. (BoredKid)