Projekt minulost (2015)

Otřesný "herecký" výkony, debilní scénář a hrozná nuda.

Acapulco Shore (2014) (pořad) odpad!

Jersey Shore je oproti tomu zábava pro intelektuály.

Kmeny (2015) (seriál)

Koncept je zajímavej a věřím, že i knížka může být fajn.. ale ten seriál je tragickej. Zatim mi (skoro) všichni "hlavní hrdinové" přišli špatný. To tam nemohli vybrat zajímavější lidi? Působí to na mě hrozně vidlácky a narychlo ušitě. Díly jsou nevyrovnaný, některý fakt příšerný (nudný), jiný aspoň průměrný (cosplay), ale celkově je to nedotažený. Rád bych se dozvěděl něco zajímavýho a ne jen sledoval partu lidí jak někde chlastaj, sprejujou, jí, nadávaj, chodí... jako jasný, to tomu dodává autenticitu, ale problém je v tom, že pokud tam neni nic dalšího, tak je to prostě, s prominutim, o hovně.. Přijde mi, že úplně zazdili slibnej potenciál toho námětu. Škoda..

Velká šestka (2014)

Asi největší vykrádačka, co jsem kdy viděl. Kung-Fu Panda, Wall-E, Fantastic Four, Iron Man, StarGate, Kick-Ass, X-Men, Gravity ... to jsou jen věci, kterých jsem si všimnul, ale určitě toho bude mnohem víc. Připomnělo mi to cocktail party u kámoše, kdy jsem smíchal 6 druhů alkoholu a 4 různý džusy do jedný skleničky. Čekal jsem, že z toho bude sračka, ale kupodivu to bylo fakt dobrý. Podobně vidim i tenhle počin. Všechno už jste někde viděli a víte jak to celý dopadne, ale přesto to funguje dobře.

Máma mezi Marťany (2011)

Hlavní hrdina (Milo) je devítiletej kluk, kterej nenávidí kočky. Na začátku se jí pokusí otrávit, ale načapá ho matka. Oba je pak unesou GreenPeace feministky, který na Marsu zmutovali v ufouny. Milo ze vzpomínek matky zjistí, že je unesli, protože soustavně mučil svou kočku (barvil ji, topil ji v záchodě..). No, ale je to pohádka, takže feministky si nakonec uvědomí, že bez chlapů to nejde a matka se synem se vrátí na zem, kde Milo konečně zastřelí kočku a usměje se do kamery. Fajn oddychovka o tom, že feministky sou vymaštěný blbky a kočky nezaslouží slitování.

Divergence (2014)

Kdybych byl třináctiletá holka, byl by to pro mě skvělej film.. Hlavní herečka zajímavá neokoukaná.. ale v některých momentech mě úplně nepřesvědčila. Jednak když zastřelila kámoše a druhak když měla o život utíkat a ani se nezapotila, nezadejchala.. spíš si tak dramaticky odcupitala za roh. A scéna kdy její otec spáchá sebevraždu pro mě byla už úplně mimo. Přemýšlel jsem jestli to měl být vtip nebo co se to zrovna stalo. Jinak námět jako takovej je zajímavej, ale určitě se z toho dalo vyždímat víc.

Úkryt (2011)

Hrozně nadhodnocenej hipsterskej film. První hodinu jsem čekal až se to rozjede a pak mi došlo, že se to vlastně nerozjede.. Umíral jsem u toho nudou. Nechápu co je za dobu, že jsou lidi unešený z podobnejch swagovin.. kdyby natočili film, ve kterým týpek jenom sedí na židli a jednou za dvacet minut se napije vody, tak by to mělo 92% a hrozně by se řešilo, jak je to geniální.. Osobně doporučuju vyhnout se tomuhle "skvostu" a dalším podobným obloukem.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Podle mě super akčňák.. člověk u toho nesmí moc přemejslet, ale u mě to fungovalo. Byl bych teda radši za klasičtější Die Hard podání, ale i tohle mě zabavilo. Holt jednička je jednička.

Výchozí bod (2014)

Zajímavá myšlenka, děj dobře plyne a herci působí přirozeně. Oproti Cahillově prvotině - Another Earth - je to opoznání lepší film. Pro mě fakt příjemný překvapení.

Nepřítel (2013) odpad!

Usnul sem u toho.. fakt nuda o ničem.