Válka světů (2005)

Třikrát jsem na to koukal a třikrát jsem u toho usnul. BTW Tom Cruise by v tom hrál možná i zadarmo, UFOuni ničící zemi - to je přece námět jeho "církve" ne? :-D

Hellboy (2004)

Vím že za ty nácky apod klišé může komiksová předloha, ale nedokážu se přes to přenést. Jinak velice slušné.

Lovci pokladů (2004)

Kdyby to nebylo přehnaně americký, dostalo by to minimálně o * lepší hodnocení ...

Poslední mise (2004) odpad!

Tak špatnej akční film, až jsem to musel shlédnout jako velmi špatnou komedii. Neuvěřitelný.

Van Helsing (2004)

1,5 * ani nevim za co ... Natáčení filmu bylo peklo (pro komparsistu) a film taky ... Zajímavé je jak filmaři získali povolení pro natáčení v chrámu sv. Mikuláše - nezískali, prostě to natočili a pak zaplatili pokutu. Bylo to jistější a dokonce asi i levnější. Během natáčení v chrámu se nesmělo topit kvůli freskám na zdech, vevnitř bylo kolem nuly. :-( (pokud nevíte jaká část filmu - scény na plese)

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Naprostá většina věcí co se v seriálu "náhodou" stane je asi tak pravděpodobná jako že vyhraju první ve sportce (zásadně nevsázím). Ze začátku zajímavé, ale po shlédnutí více dílů to jen leze na nervy.

Ženy pro měny (2004)

Zajímavý námět, nezajímavé zpracování. Snahy o konfrontaci jsou neskutečně křečovité, ani jedna ze stran není sympatická.