Griffinovi (1999) (seriál)

Seriál, který paroduje snad úplně vše, včetně sama sebe. Je dokonce ještě víc nekorektní než South Park, jen ten slovník je slušnější.

Kouzelníci (2013)

Pobaví a neurazí. A Jim Carrey je opravdu ďábel.

Živí mrtví (2010) (seriál)

První díl byl úžasnej (ačkoliv to byla vykrádačka Dne Trifidů), ty další díly jsou spíš do počtu. Neverending story.

Avengers (2012)

Komiksovou předlohu, ani přibližně půlku těchto superhrdinů neznam, ale i tak si troufam tvrdit, že tenhle film moc pohromadě nedrží.

Troopers (2011) (seriál)

Některé díly jsou naprosto geniální. Jiné slabší, ale i tak jsou to příjemné jednohubky. Lord Sinister, Princezna, Larry, Rich, ... všechno jsou to borci (a jedna borkyně).

Fízlové, hajzlové (2013)

Docela amatérský snímek, nejsem si jistý zda herci záměrně nehráli, nebo jestli to byli neherci. Jako bizarní verze bad cop movie to bylo chvílemi i úsměvné.

Podfukáři (2013)

Perfektní kamera i střih, rádoby super cool scénář, ale logika značně pokulhává, ke konci úplně zmizí. Kombinace heist filmu, kouzelnických estrád a ezoteriky nedává dohromady smysl. P.S. Ještě že tu je Morgan Freeman, který nám vše vysvětlí.

Jeepers Creepers (2001)

Přibližně první polovina filmu je za 70%, druhá půlka je maximálně za 10%. Pokud si nechcete zkazit chuť, film v půlce vypněte.

Lexx (1997) (seriál)

Sadomaso fetišistický, částečně robosexuální seriál, který vykrádá snad všechny existující scifi. I přesto dokáže překvapit, a to především díky naprosto zvrhlému scénáři, který je naprosto úchylný. Hlavní hrdina Stanley Tweedle je největší kosmický ubožák, který myslí pouze a jen na sebe a na své sexuální choutky. Zbytek posádky Lexxu je také zvrhlý, každý člen této malé posádky má nějakou svojí úchylku. Pokud někdo namítne že Kay žádnou nemá, doporučuju dobře si prohlédnout jeho účes a občas si všímat jeho zpěvu. Někde jsem četl názor, že jde o temnou verzi Červeného trpaslíka, ale s touhle tezí si dovolím nesouhlasit. Společným jmenovatelem je sice zábava, ale Červený trpaslík na to jde milým, někdy i dost inteligentním humorem, zatímco Lexx baví především svou bizarností. I tak doporučuji SciFi komedií aby dali Lexxovi alespoň jednu šanci, maximálně po dvou shlédnutých dílech budete vědět, zda vás seriál baví. Pokud vás nechytne, budete ho nenávidět. A pokud v seriálu budete hledat nějakou hloubku, můžete ho brát jako sondu do lidských choutek.

Já, Frankenstein (2014)

Film (jako) stvořený pro 4DX. Reanimovaný mýtus Frenkensteina a jeho výtvoru se nevyhnul žánrovým klišé, ale nebylo to tak nesnesitelné jako například ve Van Helsingovi. Oproti Jeníčkovi a Mařence tady sice chyběl humor, nicméně nebylo to vyloženě na škodu. Velká dávka akce v rychlém tempu nenechala diváka téměř vydechnout. Bill Nighy si opět střihnul roli záporáka, tentokrát (až na finální scénu) nepůsobila jeho postava tak směšně jako v Underworldu. Aaron se opravdu snažil, role "toho" mu docela sedla. Co mi asi nejvíce vadilo, byly odfláknuté masky / efekty. Masky démonů byly maximálně na stejné úrovni jako v seriálu Ďáblův sluha a gargoyly nebyly o moc lepší.