Nemocnice New Amsterdam - Pilotní díl (2018) (epizoda)

Pilotný diel začína zostra. Podľa mna to vyzerá na dobrý seriál. Komentáre čo sú tu - im nerozumiem. Hlavný hrdina je lekar, ktorý ma víziu a ide po svojom hlava-nehlava. Získava si sympatie aj antipatie. Uvedomuje si, že nemá veľa času. Dopredu ho ženie krivda života.

Nemocnice New Amsterdam - Rituály (2018) (epizoda)

Stale si udržuje určitý štandard. Trochu pritiahnuté za vlasy ako robili ten rituál. Na konci diela bol samy happyend.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Film zaujal hercami, ktorí si odviedli dobrú prácu, režisérovi bola fyzika a logika zjavne u riti. I keď herecké obsadenie je mimo Marvelu a ostatných dielov. Efeky a scény boli dobré, Hulk sa počas príbehu vyvíjal, no občas akoby zabudol čo sa naučil. Dej priamočiary. Veľmi mi vadio, že prečo hlavná hrdinka Liv Tyler nezomrela v helikoptere a všetci vojaci s helmami ano !? To je take suche americké klišé až som vracal. Vedlajšie postavy pri rovnakých podmienkach umrú a hlavní hrdnovia majú len škrabančeky, hnus! Veľmi staromodne, 80-te roky su už za nami, tak prečo stále tieto hovná nám servírujú??

Než jsem tě poznala (2016)

Jeden z najkrajších romantických filmov. Herci boli dokonalí, dej bol prirodzený a trochu predvídatelný,no to vôbec nevadilo. Záver trochu prekvapujúci. Smutný. Človek sa normálne raduje s postavami, s ich úspechmi. Odporúčam každému si to pozrieť.

Než přišla bouře (2018)

Povodne som chcem dat 5/5, no niečo na tých komentoch bude. Bol takmer bez chyby (jedine pri západe slnka bolo slnko raz vyššie a raz nižšie). Trochu som bol sklamaný pribehom, lebo som myslel ked som videl trailer, že to bude iné...cakal som nejakú romantiku a podobne. Skor to bolo starec a more... No jej zmena ducha bola veľká a klobuk dole pred tou ženou... Úchvatná búrka a to ako to bolo...

Nikdy neříkej nikdy (2023)

Príjemná odpočinka slabsia komedia. Skončí dobre pre hlavných hrdinov, ostatné postavy su akoze potrestane a vykreslene tak, aby nevzbudzovali ľútosť. Na odpočinok dobry film

Noc plná zázraků 2 (2015)

Ľahký a svieži film o láske. Veľmi, ale veľmi kryštálovo čistý obraz a zábery až také, ze som to este nevidel. Zaujímavé. Vsetky zabery boli neuveritelne ciste a pozeralo sa na film velmi dobre. Zapletka lahka a viacmenej nesla do podrobností. Dej plynuly, takmer všetci herci dobre zahrali svoje.

Odpojit (2012)

Veľmi silný film o tom čo všetko dokáže internet. Zaujímavé prepojenie všetkých príbehov.

Ohnivé peklo (2016) (TV film)

Sračka. Taka blbost - herecke vykony uplna hamba, efekty ako pre 10-r.deti... Tvári sa to seriózne, pritom to je uplne zle

Operation Dunkirk (2017)

Utrpenie pozerať. Toto bol debilny nápad natočiť niečo také zlé a hlavne a keď si to môže človek pomýliť s dobrým filmom. Veľmi lacné a slabé. Radšej nepozerať. Vážne.