Stvořitel (2023)

Zaujímavé podanie zivota ludi v spojení s AI. Možná budúcnosť? Citové prepojenie s robotmi je zaujímavé, nie nemožné. Samozrejme epicky koniec.

Mastičkář (2023)

Pekný a kľudný film. Laska a intrigy v prostredi, kedy boli casy este nespravodlive

Simpsonovi - Fujtajbl (1999) (epizoda)

Klasický Simpsonovsky pribeh začne pri jednom a uplne inak skončí. Ale co sa medzi tým udeje je skvelé. Tomacco je úžasné.

Zmizelá (2014)

Veľmi ťažké a zamotane. Nabralo to také obrátky, ze to si človek ani nevie predstaviť. Psycho je slabé slovo. I ked niektoré forenzne aspekty neboli vysvetlene - ako je možné, ze nikto nezistoval, kde ma na tele rany po udetoch atd

Spider-Man: Bez domova (2021)

Klasika - predimenzovana Marvelkovka. Bolo tam všetko, ale že úplne všetko. Mega akcia, veľkolepý suboj, final fight, vyhra rozumu nad egom, láska, gradacia, super zaporaci a dalsi 2 pavuči muži. No a hlavne tvrdohlavosť a hlupost Petra Parkera

Loki - Lamentis (2021) (epizoda)

Nova postava - Lokiňa. Zvláštne je, ze Loki sa s nou spojil a defacto ona s ním.

For All Mankind - Přejeme hezký sol (2023) (epizoda)

Nove tváre začínajú nový život. Nove problemy. Taky polozaciatok seriálu. Vytiahnutie starych hercov do nových uloh

For All Mankind - Glasnosť (2023) (epizoda)

Krásna minulá budúcnosť. Dej sa pomaly kristalizuje. Nehoda zmenila plány viacerých misii. Vzťahy sa rozvíjajú. Táto 4.seria je celkom taka slabšia

Loki - Varianta (2021) (epizoda)

Druhy diel je o dosť slabší. Taky trochu predvídatelny. Ale pokračujem v sledovani.

Časové pásmo bylo změněno