La Llorona: Prokletá žena (2019)

Tento hororový snímek si 55% zaslouží, protože to je nadprůměrný hororový film který ale je docela povedený film. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je výborná, atmosféra je solidní, napětí je povedené a docela i časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Za mě 5,5/10.

Kukuřičné děti 5: Pole teroru (1998)

Musím říct že pro mě zatím nejzajímavější a nejlepší díl této série. Přijde mi že tento film měl docela velký rozpočet a přitom měl 1,65 miliónů což je docela málo ale dopadlo  to docela dobře, taky mi přijde že tento film padl do správných rukou. Příběh je docela dost povedený, postavy jsou docela sympatické, hudba je docela fajn, atmosféra tu je konečně častá narozdíl od 2,3 a 4 dílu, napětí je zde docela dost časté a taky mi i přijde zatím nejlepší v této sérii což je dobře, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je docela povedená. No za mě velké překvapení ale stále to je podprůměrnej horor. 3,5-4/10.

Kukuřičné děti: Zjevení (1996)

Ok tohle je zatím nejhorší díl této série ale pár dobrých věcí se tu najde jako např vraždy které jdou hodně kreativně udělané. Příběh je docela fajn, ovšem postavy jsou blbé a nesympatické, hudba ujde, atmosféra tu alespoň trochu je, napětí je zde 1-2×, lokace jsou docela zajímavé a kameru filmu je docela povedená. Ještě musím říct to že u tohoto filmu se mi zdálo že měl fakt velký rozpočet narozdíl od 2 dílu a taky měl hodně velký potenciál býl lepším hororom ale boužel se tak nestalo za mě teda 1,5/10.

Ring (1998)

Americký remake fakt hodně miluju ale tenhle originál je naprostá katastrofa! Příběh je docela fajn, postavy jsou blbé a nesympatické, hudba je spíše směšná, atmosféra tu je jenom jednou, napětí je zde taky jenom jednou, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je docela povedená. No nevím proč tento originál má 73% přitom by si zasloužil tak 10%. Já u tohoto hororu usnul asi 5× což je dost. Za mě 1/10.

Kukuřičné děti: Přízrak města (1995)

No ze začátku to bylo zajímavý, potom sem to bral jako zatím nejlepší díl této série a ten konec to fakt hodně zkazil. Příběh ujde, postavy jsou docela dost blbé a nesympatické, hudba je spíše špatná, atmosféra a napětí tu apsotutně neexistuje, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok. No uvidím jak to bude s ostatníma dílama. Za mě třetí díl 2,5-3/10.

Kukuřičné děti 2: Poslední oběť (1992)

No pro hodně lidí horší pokračování, pro mě to je lepší než jednička a to v docela hodně věcech. Příběh je docela dobrej, postavy ujdou, hudba je skvělá, atmosféra je docela povedená, napětí je zde alespoň párkrát za film, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt povedená. No za mě byl první díl 2-2,5/10 a tato dvojka je pro mě 3/10. Uvi

Zvrácená (2021)

Pro mě je tenhle hororový film velkým překvapením. Čekal jsem podprůměrnej až průměrný hororový film ale vyšla z toho docela dost slušná podívaná na kterou se 1-2 do roka kouknu. Příběh je velmi dobrý, povedený a zábavný, postavy jsou docela sympatické, hudba je výborná, atmosféra tu je velmi povedená, napětí je zde povedené a docela dost časté, lokace jsou zájímavé a skvělé a kamera filmu je fakt super. No za mě 6/10.

Kukuřičné děti (1984)

No kniha je perfektní to bez debat ale tento film ani náhodou. Příběh je docela fajn, ale postavy jsou velmi špatné a nesympatické, hudba je docela dobrá, atmosféru a napětí jdou zde docela dost solidní, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je docela povedená. No kdyby se na tomto filmu ještě více zapracovalo tak by byl lepší a děsivější než je. No za mě 2,5/10 a doufám že 2 díl bude lepší.

Eternals (2021)

3/10. Za mě jde o špatnou Marvelovku která neměla spatřit světlo světa. Příběh ujde, postavy jsou blbé a nesympatické, hudba je docela ok, akce tu je docela povedená, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je docela dobrá. Za mě sklamání.

REC 4: Apokalypsa (2014)

Za mě to je lepší než první díl který mi přišel jako průměrný až těsně nadprůměrný hororový film a samozřejmě že to je lepší než třetí díl počátek který byl vyloženě špatné a podprůměrné pokračování, ale zas tento čtvrtý díl nemá na druhý který mi přijde nejlepší z této série. Příběh je dobrej, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, atmosféra tu je docela dost povedená, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je velmi dobrá. No za mě 6/10 a i zároveň velké překvapení.