Osmy (2014) (TV film)

Tohle je ligová paráda. Trojan s Jiřím Dvořákem a trochu taktéž se Stivínovou zahráli moc krásný part. U Trojana s Jiřím Dvořákem sem si v průběhu filmu říkal že sleduju herce, které budu za pár let řadit do kategorie starých bardů typu Kemr, Hrušinský, Munzar.

Elysium (2013)

Scifi kousky z daleké budoucnosti mi moc neříkají ale tady se jedná o jednu z mála vyjímek. Naprosto úžasná svižná nálož. Damon za naprostého frajera který zcela jistě zachrání tuhle populaci.

Přestupný rok (2010)

Další objevený skvost. A.Adams byla prostě úžasná. Romantická roadmovie na jedničku. Bravo :-))

Nenápadný půvab buržoazie (1972)

Krásná jednohubka kterou je potřeba vidět v původním znění. Nádherná francouzština v podání charismatických herců. Okouzlující byla především smyslná panička S.Audran. Ta byla za bohyni. Bravo

Zlodějka knih (2013)

Úžasná kamera a silný příběh z války.Tyhle kousky neomrzí

Špinavý trik (2013)

Dlouhá stopáž není vůbec na škodu,,dějová linie se sune krok sum krok. Měl sem strach že se v ději ztratím ale vše bylo tak krásně jednoduše vylíčeno že sem byl milerád překvapen.Ch.Bale byl k nepoznání,,takovej pupkatej dědek. Vyzdvihnout ovšem musím obě herečky. Jak mnou poprvé oběvenou J.Lawrence tak od tohoto kousku zbožnovanou A.Adams.

Nadaný žák (1998)

Mladej když donutil staříka obléct nacistickou uniformu, tak poté čuměl když stařík rozjel pěkně nadrilovaný marš:-))

Ranař (2011)

Stifler v roli neskutečného tvrďák,srdcaře a hlavně rváče je fakt dost cool.:-)) Myslím že o moc líp se tohle téma natočit nedá. Takže hodnotím hooodně vysoko. Na 5 hvězd to nebude,tam patří legenda tohodle žánru a nesmrtelná klasika Youngblood :-))Ale i tak chválím.

Světová invaze (2011)

Sci-fi není rozhodně můj žánr ale tenhle kousek mi přišel že je k divákovi tak nějak blíž, dokázal sem pochopit o co těm lidem jde. Efekty naprosto úžasné a postup pěchoty byl dost věrohodný. Srovnávat s totální kravinou v podobě filmu na hraně zítřka je nepodstatné.