John Wick (2014)

Keanu toho moc nenamluvil, ono to vlastně vůbec nevadilo. Musím vyzdvihnout hudbu, ta sedla jak prdel na hrnec. Trošku přestřelený je scénář kdy hlavní hrdina vyvraždí celou ruskou famylii kvůli ukradenýmu autu a utracenýmu psovi. Viděno v kině, tím hodnoceni asi zvedne. Ale Keanu u mě stoupá na ceně :-))

Sluníčko na houpačce (1981) (TV film)

Musím napsat že Petr Čepek se předvedl v jedné ze svých asi nejlepších rolích. Chlap na okraji společnosti, který bojuje s chlastem. Myslí si že ho poráží ale je to přesně naopak. Chudák synek :-(

Znovu a jinak (2011)

Ch.Theron byla úžasná, sexy, nádherná a pěkně ostrá kočička které to prostě jenom nevyšlo. Škoda ale oddychovka jak se patří!!! Super scéna kdy po trapasu na křtinách opíchá svého kamaráda mrzáčka se kterým pije a pije a pije :-)

Sissi (1955)

Komentář vložím k prvnímu dílu této trilogie. První a druhý díl sou potěšením jak pro oko co se týče krásné horské přírody tak i kvůli krásné Romy. Nechci zatracovat díl třetí ale přišel mi o krapet nudnější. I pro mě jako pro chlapa se jedná překvapivě o dechberoucí serii. Dlouho mi tenhle skvost unikal ale teď už mám dušu v péří :-))

Máme rádi velryby (2012)

Slaďák o velrybách z Aliašky,není co řešit.Nádhera :-))

Karamazovi (2008)

Nadherné herecké výkony Trojana,Holuba,Novotného.Pohlazení po duši.A ta hudba.To není třeba komentovat.

Sanitka 2 (2013) (seriál)

Kurva se neříká ale pokračování ,,legendární,, Sanitky mělo KURVA KOULE.Tohle bych od Renče nečekal.Seriál ani na chvilku nenudil a člověk se dokázal za malou chvilku vžít do života všech zůčastněných.

Spatřit plavého koně (1964)

Charisma hlavních představitelů je úúúúžasné. Příběh není zamotany, jedná se o přímočarý kousek postavený na jiskře v očích hlavních borců.Smekám, ti chlapi (Peck,Quinn,Sharif) byli úžasní.

Tramvaj do stanice Touha (1951)

Brando v roli neurvalce a vzteklouna. Jeho našlapaná figura v nátělníčku se musí ocenit :-))

Chlapi (1977) (TV film)

Název snímku je výstižný. Parta chlapů řádících na Tatrovkách má trochu neprávem spadeno na nejmenšího závozníka z party. Tím nejslabším je M.Kiš. Ovšem rozhodně ne herecky. Spolu s V.Mullerem vytvořili ideální parťáky.Hodně povedenej kousek z doby za soudruha.:-))