Stopy zločinu: Recept na rozloučenou (1989) (TV film)

Díl nic moc ale tým kriminalistů v čele se starým Brouskem který je věčně nespokojen je hodně sympatický.Bartoška,Navrátil to mají v malíčku.Super bylo jak Bartoška v závěrečné scéně slaní z balkonu na balkon.Neni to žádná sranda takhle narychlo a bez úvazku.

Sedm neohrožených (1983)

Béčkový akčnák???Panečku ale jaký??Na konci sem musel slzu zamáčknout.Hackman povolal do osvobozující mise za svého syna sympatáky,to se musí nechat.Každou minutou sem film hltal víc a víc.Všimli jste si jak váleční veterání v boji dávali prsty ze spouští při přemístnování se z místa na místo???Nějakýho poradce rejža mít musel.To bez debat.Jasný,závěrečná šalovačka je klasická americká pitomost ale mě se fakt líbila.Smekám:-)))

Motel smrti (2007)

Na Hitchovo Psycho to samozřejmě nemá ani omylem ale musím uznat že sem se opravdu nenudil.Krátká stopáž je jen ku prospěchu.Krásná je scénka kdy dvojice zjistí že masakr na vhs je točen v jejich apartmá:-))To sem měl i v kalhotech.Krátké svižné,doporučuji:-))

Pomocník (1981)

Československá klasika.Miluju tyhle filmy ze života a navíc z téhle doby.Pomocník byl kus chlapa a nedivím se že postupně přehnul obě-jak manželku chudáka podnikatele(řezníka) tak jeho dceru.Jen je mi líto že konec neměl žádné vygradování.Taky nevíme jak řezník s rozežranou manželkou dopadli:-(((Ale jinak pohlazení po duši:-))

Návštěvní hodiny (1986) (TV film)

Herecké obsazení jaké se hned tak nevidí!Jen mi v tom celém chyběla nějaká jiskra.Ano Poloczkova vitalita je plus,uvědomělý Frej taky supr.Hrušinský jako obvykle bravurní ale něco mi tam opravdu scházelo.Škoda ale sem rád že sem tohle objevil:-)))

Sedm bílých plášťů (1989) (TV film)

Výborné herecké obsazení v čele s hereckým pardem p.Haničincem který mi zde připomíná Colomba.Atmosféra se zde taky dala krájet.

Přátelská výpomoc (1989) (TV film)

Veškrnka byla pěkná naivka a co všechno si nechala nahuškat od vyčurané Konvalinkové byla sila.Stejně dopadly krávy jedny!!!!!:-)))

Psí odpoledne (1975)

O klasické drama či krimi se nejedná,sou tam i prvky komedie:-))Al Pacino opět oxceluje.Jeho výlevy před bankou sou úžasné,to jak dokáže pobláznit přihlížející dav.Johny Cazale zde hraje nemluvného parťáka který to má v hlavě trošku složitější ale jeho vzhled slizouna je jen ku prospěchu.Bohužel v závěrečné scéně na letišti to schytá:-(((Uplnej top to není ale musím pochválit scénář který si pohraje s celkovým dojmem.Nečekal sem tak dobrej závěr,to že se pude až na letiště a tam to poldové ukončí je velké plus!!!!

Na lovu (1980)

Hooodně povedenej kousek z prostředí bukvic.Atmosféra v gay barech byla pro normálního chlapa-hrůzná,hororová,nechutná,no prostě tam jít jedině s pásem cudnosti.Hnus jak se olizujou tři chlapi.Al Pacino zahrál skvostně,detektiv jak má být.Chladný žádné úsměvy.Film krásně graduje a ani na minutu vás nenudí.Hold Pacino svým charismem tenhle kousek posunul k dokonalosti,smekám:-))))

Pětistovka (1949)

Budovatelské téma!!!Tady je hlavní slovo-musíííííš:-)))Lidi byli zapálení jako hrom a i přes kupu nezdarů se nevzdali.Mám tyhle filmy prostě rád:-)))