Celý svet nad hlavou (1983) (TV film)

Výborný kousek nám ukazuje život od samého počátku vývoje až po konec úspěšné kariery reprezentačního vzpěrače.Hlavní postava vzpěrače byla sympatická.Klučina si na nic nehrál a prostě jenom uměl:-)))Krampol zde zahrál zparchantělého trenéra kterému šlo především o vlastní úspěch a zviditelnění se.

První parta (1959)

Pěknej kousek z hornického prostředí.Postarší herci sou tady pěkní samorosti.Suk vedle suku.Mladej Cupák si musí své místo pěkně vydupat.Ukáže se že není zas až takový posera při záchraně kamarádů při důlním neštěstí.

Navždy do dálek Tichomoří (1983) (TV film)

Těžký film s hodně ožehavým tématem.Na takové věci se kouká strašně špatně.proto smekám před výkonem věčného Saturnina.Vízner podal excelentní výkon.Bravo!!!

Domácí lékař (1986) (TV film)

Čmaňa jakožto pořádný hypochondr nejenže o svých nemocech přesvědčí své blízké a spolupracovníky ale také je pěkně nakazí a následně jim od neduhů pomáha.:-)))

Šťastie príde v nedeľu (1958)

Ve filmech z téhle doby se lidé tak nějak jinak bavili,byli veselí,pořád se smáli a mám pocit že si vážili jeden druhého.nechci srovnávat s dnešní dobou ale rád bych se do doby tohohle filmu podíval:-))))

Iná láska (1985)

Drsný kraj z drsného kraje.Jen mě štve že v době Československa se dabujou ve slovenském filmu,čeští herci.(Adamovská,Hrušinský,Chýlková)Kramára musím za výkon pochválit.Taktéž záběry krásné slovenské přírody.

Stříbrná pila (1978) (seriál)

Dlouho sem tenhle trezorový počin sháněl a trochu počítal že pude do mých top 10 seriálů ale v tomhle sem trochu zklamaný:-((děj seriálu není špatný ale trošku poloprázdný,nevim něco mi tam chybělo:-(Ke smíchu mi bylo z aktivní a zapálené J.Hlaváčové.Bože jak ona to žrala v posledním díle:-))Ale abych jen nekritizoval tak oceňuju L.Munzara,VBrodského jakožto sveřepého hospodáře a hlavně krásnou valašskou přírodu:-))))Výborný byl také bručoun Č.Řanda!No a na závěr musím pochválit krásnou úvodní znělku,ta je pohlazením:-)))

Pofoukej mi jahody (1990) (TV film)

Jednu pecku dávám pouze za herecké obsazení a křiklouna Císlera.Jinak se jedná o kravinu která nemá hlavu ani patu.Jo a ještě musím pochválit ústřední písničku od Zagorky!Moc hezká:-)))

Atomová katedrála (1984)

Po přečtení většiny komentářů musím přidat taky svůj.Je mi moc líto že film který nám ukazuje každodení těžkou práci stavařů na jaderné elektrárně Dukovany je ohodnocen většinou ,,odpadem,,.Chtěl bych vidět stejný film natočený dnešními režiséry a obsazený dnešními rádoby herci(Kotek,Mádl,Dyk a většina herců z Ordinaček a Ulicí):-)))Těm bych totiž nevěřil ani nos mezi očima.Krampol byl výborný a jeho těžkou práci sem mu do posledního puntíku věřil a taky trošku záviděl.Výborný výkon ovšem nepodal jenom Krampol,uznání zaslouží také-Vinklář,Teplý,Zounar,Sklenčka,Vlasák.Jak už tady někdo napsal.je zde spousta filmů co maj zbytečně vysoké hodnocení a přitom se jedná o přiblblé americké krváky,ale záslužné dílo které ukazuje hlavně nám ,,mladým,,jak to vypadalo za soudruha je hodnoceno takhle,,,,bohužel:-(((

Hvězdy nad Syslím údolím (1986) (seriál)

V prvním díle můžeme vidět záletnou a v manželství nespokojenou I.Janžurovou,ve druhém krásnou paní doktorku D.Veškrnovou která hledá chlapa a je tak trošku potvůrka,no a ve třetím J.Dvořák jakožto životem zkoušený ženou nepolíbený muž.Na něhož se přece jenom štestíčko usměje:-)))Hezký,koukatelný seriál z doby soudruha.