Horolezci (1973) (TV film)

Jeden z nejlepších filmů(dokumentů) o horolezectví co sem kdy viděl.Vynikající hudba Svobody a výtečné herecké obsazení.Jako obvykle byl vynikající Brzobohatý.Jeho pedantství já můžu,ten když zvýšil hlas tak autorita a respekt byli na místě.Bylo úsměvné ho vidět v leninově placatici.nechce se mi věřit co se dalo ve své době nosit na hlavě.Hlavním pozitivem je atmosféra celého filmu,to dávám za vinu právě hudbě.Která byla místy doslova mrazivá.Moc hezkej počin!!!

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Bylo příjemné koukat jak se hlavní hrdinové po letech opět sešli.Tentokrát ovšem jako starší a hlavně se závazky.Srandy bylo dost ale né jako v prvních dílech.Ovšem nemůžeme si stěžovat,nic netrvá věčně a vývoj je přece přirozený.Pochválit musím Jimova otce který to rozbalil se Stiflerovou matkou a hlavně sem rád že Stif mohl Finčovi oplatit jeho matkovraždu:-))Příjemně sem byl překvapen že nezapoměli na Šerminátora a Naďu.Někdy sem byl i dojat časovým vývojem herců.Tak doufám že aspon jeden díl nám ještě tvůrci nabídnou.Pokud jo tak by to měl být určitě poslední,tedy určitě v tomhle obsazení:-)

Konfident (2011)

Atmosféra kdy malé cestovní letadlo s emigranty je odhaleno na radaru a následně podletěno naší armádní stihačkou je hodně mrazivá.

Jestřábí věž (1984) (TV film)

Psychologické drama z krásné horské přírody v Tatrách.Osobně se mi libil nejvíce výkon Munzara,který pro mě má neskutečné kouzlo.Moc pěkné je závěrečné přiznání osudové situace oč ve filmu vlastně jde.Brzobohatý se moc hezky poslouchal.Takových filmů moc není a navíc s takovým obsazením.

Král Krysa (1965)

Výborně zpracované drama podle knižní předlohy inspirované pravdivými zážitky.Do filmu nikdy nedostanete to co je v knížce ale tady bylo dost.Tak nějak sem si tábor v knize představoval a atmosféra byla téměř identická.Takže smekám.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Neskutečný seriál.Pátračka na mě působila dojmem že je jedna velká rodina.Kor v posledních dílech kdy se na stanici stěhovali další a další lidi,i když nebyli přímo četníci.Trošku mě mrzelo že Arazím má zasednuto na Zahálku,který je přitom skvělý četník.Seriál za svých 39 dílů ani na vteřinu nenudil,střídal se humor i trochu smutna.No a v neposlední řadě musím vyzdvyhnout herecké obsazení.Arazím,Jarý,Ambrož,Zahálka sou jasní ale nesmím zapomenout na postavy které sou tzv.kořením seriálu.A to Líbal,Kliková,Ludmila,McGregor,Anděla,Elly Vienna a spousta dalších.Tohle je poklad od Moskalyka,,,,smekám!!!

Čtyři slunce (2012)

Hodně složitý film!!!Bohužel cesty života nekráčejí jenom po vydlážděných chodníčcích ale dokážou být pěkně trnité.Výborný výkon zde podali Plesl a Geislerová.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Naprosto bestiální nervy trhající krvák se vší parádou.Miluju horory a sem tak trochu zvyklý na napětí ale když dědula v kombinéze podřízne matku před očima kamarádky své dcery,ukrývající se ve skříni.Tak musím přiznat při jejím prvním a zároveň posledním výdechu a uchopení za ruku sem vykřikl čistou panikou a málem se posral:-))).Konec byl trošku chaotický a přemýšlel sem,co mi sakra uniklo.Ale v těhle kouscích jde hlavně o akci a napětí.Bravo to se povedlo,takže jasných 5 včel!!!!!:-)))

Vítězný lid (1977) odpad!

Politika mi nevadí ale pardon v tomhle sem se po hodině opravdu ztrácel a pak to musel vypnout.Opravdu to nešlo:-((

Slečna se špatnou pověstí (1982) (TV film)

Krátká svižná komedie se skvělým obsazením.Musím pochválit Veškrnovou.nesmírně jí to seklo a její výstřih byl hooodně sexy.No a jak ohákla kožich tak sem šel do kolen.kus krásné ženské.