Pohlaď kočce uši (1985)

Film na kterém jsem byl za mlada v kině.Z.Řehoř je takový taťka jak má být!:-)

Avatar (2009)

Z hlediska děje se jedná o celkem normální fantasy kousek.JENOMŽE v 3D podání se jedná o věc z které sem byl několik dní naprosto pafff.Popisovat zde jak zvukové tak obrazové efekty at už fauny nebo flory je zbytečný.Tohle si zaslouží klobouček.Bravo pane Cameron!!!!!!!!

Vlastní pravidla (2007)

Ani na vteřinu sem se při tomhle kousku nenudil.Výběr hereček snad nemoh být lepší.J.Fonda jako babička naprosto okouzlující svým přístupem k výchově jak dcery tak vnučky.F.Huffman v roli zofalé matky mi taky sedla.No a nejlepší na konec.L.Lohan jakožto dcera rebelka která má na všechno svoji pravdu a nemíní poslouchat názory druhých.Hodně upřímná a bezprostřední dalobise říct potvora která má jiskru v oku a je vidět že to s chlapy opravdu umí.:-))

Loupežnická pohádka (1980) (TV film)

Tak tohle je moc krásná klasika s jedním skvělým hercem vedle druhého.Škoda tak krátké stopáže ale i tak co předvedl V.Menšík za 40 min je neskutečný.Tohle sou opravdový pohádky které by se měli pouštět dětem a ne dovoz z Amééériky a Japanu:-)))

Miluji tě k sežrání (2005)

Supr potrhlá komedie u které se nejde nudit.Herecké výkony sou zde naprosto ideální a pohled na krásnou Amy Smart je nezapomenutelný!!

Kabát: 2003 - 2004 (2005) (koncert)

Výborné dvd,koncert na živo ve Zlíně -nářez!!!!!!!

O statečném kováři (1983)

Pohádková klasika která potěší nejenom na vánoce.Ještě hodně dlouho sem si pohvizdoval známou melodii jako Mikš.

Čarodějky (1990)

Film ze kterého sem měl v mládí naděláno do kalhot.Moc pěkně udělanej film o nebezpečných čarodějnicích:-)))