Kdo s koho (2001)

Velmi pěkný krimifilm, který mě příjemně překvapil svou kvalitou. Již od úvodu je ve filmu velmi pěkná hudba a kamera. Skvělý byl DeNiro v hlavní roli a perfektní byla hlavně druhá část fulmi, kdy to bylo velmi napínavé. Potěšil mě i konec. 80%

Pán Domu (2005)

Myslím si, že Tommy Lee Jonesovi hlavní role sedla. Film se mi proto celkem líbil, ale místy tam bylo úplné kraviny. Jindy jsem se zase zasmál, takže pro mě 55%.

Mission: Impossible III (2006)

Tento typ akčních filmů nemám moc rád, protože to není vůbec reálné, takže dávám jen 2 hvězdy.

Od kolébky do hrobu (2003)

Od kolébky do hrobu je průměrný akční film, který je svým hereckým obsazením i svým stylem dost podobný Lovci policajtů. Ve výsledku je však rozdíl obou filmů značný. Toto je prostě průměr, u kterého potěší několik slušných soubojů, ale jinak není na filmu mnoho pozitiv. 55%

Populární mechanika pro děti (1997) (seriál)

Když mě bylo tak osm let, tak jsem se na to koukal a moc se mi to líbilo. Teď už si z toho moc nepamatuju, ale na 3 hvězdy to bylo.

Černý déšť (1989)

Velmi pěkný akční thriller stojící na pomezí 3 a 4 hvězd. Děj je sice průměrný, stejně jako celá první část filmu. Pak je to ale celkem napínavé, a druhá polovina tak film povyšuje. Pro mě je 67% akorát.

Zběsilá jízda (2004) odpad!

Už jenom kvůli režisérovi Keuschovi musím dát odpad. Tohle je totiž naprosto stupidní německý pseudo akční "film".

Co ta holka chce (2003)

Jedná se o celkem zábavnou romantickou komedii, která splní svůj účel a pobaví. 52% naprosto sedí.

Není úniku (1993)

Jeden z nejhorších filmů s Van Dammem. Úvod je velmi nudný a pomalý. Akce je v celém filmu celkem málo, a tak jsem se dost nudil. Tvůrci chtěli udělat asi akční drama, ale byla to skutečně bída. Dialogy byly stupidní a souboje umí Van Damme také lepší. Mám ale filmy s Van Dammem rád, a tak dám 3 hvězdy - líbilo se mi to na 50%. Objektivní kvalita 42%.

Ďáblova lest (2009) (seriál)

I když to není můj oblíbený žánr, je to velmi dobrý film. Má napínavý děj, dobré herecké obsazení i děj. Tak 70%