Zážitky Jeffa Corwina (2001) (seriál)

Průměrný dokumentární seriál s šíleným vědcem v hlavní roli.

Double Team (1997)

Zase klasický Van Dammův snímek. Jeho filmy mám rád, ale jsou to prostě béčka se vším všudy. Zde mě potěšily jen 3 věci: herecké obsazení Dennise Rodmana a Mickeyho Rourkeho, pasáž ve filmu, kdy Jack Quinn trénuje na útěk a ještě souboje, které jsou tradičně předností Van Damma. Příběh byl ale trochu uhozený, a tak dávám 3 hvězdy.

Moje rodina (2000) (seriál)

Velmi dobrý britský sitcom s dobrým humorem.

Taxi, taxi (2000)

Pokračování komedie už se tak nepovedlo, přesto je tam pár vtipných momentů a o akci taky nebyla nouze. 70%

Starsky & Hutch (2004)

Tvůrci získali do filmu skvělé herce, dokázalo děj dobře zasadit do sedmdesátých let, ale ve výsledku jsem nějak zvlášť ohromen nebyl. Průměr za 3 hvězdy.

Maximální riziko (1996)

Prvních 30 minut filmu bylo perfektních. Skvělá kamera, střih...Tvůrci ale nedokázali laťku udržet tak vysoko po celý film, což je škoda. Zbytek filmu vypadá velmi béčkově a některé pasáže jsou skutečně velmi slabé. Jediné co bych vyzdvihl jsou vtipné scény s taxikářem, ale potom co ho zabijí už to šlo s filmem z kopce. V rámci Van Dammovy tvorby je to průměr na 3 hvězdy.

Atentát (1997)

Film je klasickým lehce nadprůměrným thrillerem za 3 hvězdy. V porovnání s Glimmer Manem je film o poznání horší, přesto celkem ujde. Má dobrou zápletku a také herecké obsazení.

Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější (2005)

Druhý díl je o poznání horší než první. Tvůrci chtěli udělat film akčnějším, ale povedlo se jim to udělat spíše trapnější. Jediné co se mi líbilo byl závěr a taky popichování bezi agentkou Hartovou a její bodyguardkou. Hodnocení zde celkem odpovídá - je to tak na těch 32%.

Slečna Drsňák (2000)

První polovina filmu se mi velmi líbila - dal bych jí tak 4 hvězdy. Vtipné momenty a dobré herecké výkony jak od Sandry Bullock, tak i od Michaela Caina. Ve druhé části je to už slabší - tak na 2 hvězdy. Ve výsledku mi to dává nadprůměný film za 60%.