Mystery, Aljaška (1999)

Na tento film jsem se díval hlavně kvůli hokeji. Z tohoto pohledu to nebylo vůbec špatné, ale jinak byl film velmi nudný, a tak dávám jen 2 hvězdy.

Krvavá volba (2000)

Velmi dobrý film s kvalitním hereckým obsazením a velmi realistickým příběhem. Víc než akční pasáže se mi líbila část ze soudu. 75%

Masakr na střední škole (2003) odpad!

Již na první pohled se jedná o špatný béčkový akční film, který nezachrání ani Dolph Lundgren. Rozhodně jeden z nejhorších Lundgrenových filmů, kterému bohužel nemohu dát nic jiného, než odpad. 10% za Lundgrena.

Poslední prázdniny (2006)

První půlhodina je dost špatná, dokonce bych řekl nudná. Pak se film zlepšuje a přibývá zábavy. Pozitivem jsou záběry z Karlových Varů a horského prostředí. Nejlepší scénou je asi kamikaze jízda na snowboardu. Ve výsledku ale na lepší hodnocení než 3 hvězdy film asi nemá. 61% plně odpovídá skutečné kvalitě.

Nesnesitelná krutost (2003)

Film je skvěle herecky obsazen, je plný vtipných dialogů, a tak jsem se celkem dobře bavil. Přesto jsem nebyl úplně spokojen, a tak dávám 4 hvězdy.

Super náhradník (2006)

Dost bláznivá komedie mě moc nepřesvědčila dát lepčí hodnocení než dvě hvězdy. Bylo tam mnoho komických momentů. Hodně věcí ale bylo stupidních, takže 40%.

Eso (1994) (pořad) odpad!

Tyhle pořady prostě nemusím. Leoš Mareš mi tak nevadí, ale rozhovory s jednotlivými hosty jsou někdy skutečně šílené.

Las Vegas: Kasino (2003) (seriál)

Podle úvodního dílu to na žádný zázrak nevypadá. Vše se budet asi točit kolem casina a to mě nijak neoslovuje. 30%

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

Sympatický seriál České televize, který nenudí a má i celkem zajímavé jednotlivé díly. Vadilo mi ale předabování Mira Nogy.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Tenhle kultovní film mi dlouho unikal, ale po jeho zhlédnutí jsem nijak zvlášť nadšený nebyl. Herecké obsazení je hvězdné, režie typická pro Quentina Tarantina, střih taky. Ve výsledku se mi film ale moc nelíbil, protože je velmi dlouhý a dialogy mě velmi nudily, takže pouze 2 hvězdy.