12 let v řetězech (2013)

Tak předně k Oscarům: Ti dva co měli dostat ocenění...Tedy Chiwetel Ejiofor a Michael Fassbender odešli s prázdnou. Naproti tomu cena za ženskou vedlejší roli...nepochopitelné....myslím že věčně uřvanou černošku s modrákem bych zahrál i já. O Scénáři a Filmu nemluvě...to mělo jasně patřit Gravitaci. Ale zpět...výborné herecké výkony, krásná příroda, předlouhé nudné záběry na nic, kostýmy a výprava parádní...prostě dobrý film, Nicméně seriál Kořeny nebo film Nespoutaný Django lepší. Stojí za to vidět! 80%

Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Parta mexikánů, bo jaká to je verbež, dostane nakopáno od staré tlusté báby, mladýho kokotka a party bab v bílém. Žádný strach, žádné napětí, už ani žádné bouchající dveře. Jen čirá nuda a vaření čaje po čtvrté ze stejnýho sáčku. Za střílení čarodějek brokovnicí a legračně se svíjející čivavu na stropě dávám jednu hvězdu. Je mi smutno po trojce která mě jako jediná bavila. Tohle bylo zbytečné.

13 hříchů (2014)

Jistě, Hra s Michaelem Douglasem je špička a lepší o řád. Nicméně tohle byla super podívaná z které opravdu mrazilo a jsem rád že jsem vydržel i přes to že je skoro třičtvrtě na dvě v noci. Zase jedna melodie na mobil kterou si fakt ale opravdu nedám. 4 hvězdy a pro mě za 85%.

Cabin Fever: Patient Zero (2014)

Opravdu nechutné a mě se to i přes to a přes to jak nesympatická to zase byla partička budoucích mrtvol stejně líbilo. Taková skorozombiárna takže člověk vypustí vše ostatní a prostě se baví. Nelogičnosti, chování postav, neumětelského kameramana a pitomého scénáristu neřeším. Hodnotím 70%.

Poslední dům nalevo (1972)

Remake je dle mého lepší, ale tahle původní verze je taky parádní, hlavně s odkazem na to že je film už přes 40 let starý. Sex, drogy, každej s každým...to byla zvláštní doba. Dnes ani kozy ve filmu člověk neuvidí, ale naše babičky a matky se teda fakt nestyděly. Každopádně slečny v tomhle filmu nebýt trávy ani nemusely zařvat...hold za blbost se platí. Tenhle film se taky vyplatil, ve své době rozpočet 90 tisíc a výdělek 13 miliónů...slušné. Já se bavil, tedy až na dvojici poldů...nepochopil jsem proč do toho rvou komedii. 65%

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Po druhé nasledování zvednuto hodnocení na 5 hvězd a pro mě 90%. Perfektní komedie...

Hon (2012)

Silný film, výjimečný zážitek...hlavně z hereckého výkonu hlavního představitele. K hnusnému počasí venku a tak trochu blbé náladě opravdu geniální film. Jak jedna malá lež dokáže zničit život...doporučuji.

Jméno (2012)

Nesnáším Francouzštinu, ať se na mě nikdo nezlobí, ale lovení něčeho divného zezadu z krku není ani romantické ani sexy. Začátek byl divný a pomalý...nicméně jen kdybych byl debil tak bych tomuto nedal 100% a plnej počet hvězd. Drama řízlé komedií. Výměna dialogů rychlá jak kulometná palba, s důrazem a výrazem jaký jsem dlouho v ničem neviděl. Scénárista, režisér a samozřejmě herci...výborně. A poděkovat chci i tvůrci titulků, u tohohle si fakt musel máknout a zároveň to nebylo odfláklé a velice chytré, vtipné...tudíž děkuji "the.body" . Vztahy, tak jak je znáte, odstíny šedi...žádná černá nebo bílá a film který je potřeba vidět.

Kapitán Phillips (2013)

Poslední půl hodina a naprosto excelentní herecké výkony hlavních postav tento film vytáhly hodně vysoko. Ale přece jen když se u něčeho první hodinu tak nudím že bych skočil pro zábavu raděj z okna, tak nemůžu hodnotit líp jak 80%. Nebýt Toma Hankse tak mnohem méně. Hudba Henry Jackmana stojí za zmínku..ta vtahovala do děje neskutečně. Dobrý film na který si ale na rozdíl např. od Gravitace, za měsíc asi ani nevzpomenu.

Gravitace (2013)

Že já blbec nešel na tohle mistrovské dílo do kina...Herecký koncert Sandry Bullock, ta pokud za tohle nedostane Oscara, tak už nevím kdo jiný za co jiného. Dá se přirovnat snad jen k filmu Trosečník s Hanksem. Cuaróne..ty kujóne, děkuju.