Vyšehrad: Fylm (2022)

Ty pistalko. Hláška za hláškou. Komedie v Topu. Nejlepšý Fylm ever.

Rváčův deník (1995)

Krásnej příběh o tom, kam Vás může dostat to, když to máte pod kontrolou. A ještě s HappyEndem pro Lea. Každopádně Mark Wahlberg má sice jen jeden výraz, kterej umí zahrát, ale tělo řeckého poloboha i přes to, že jen smaží a kalí, což je krásně vidět oproti Leovi, kterej vypadá chudý, jak Ti co běhají maraton. Skoro bych to viděl, jako povinný film do všech středních škol, aby si děti uvědomili, kam je můžou dostat návykové látky.

Petr Pan (2003)

Úplně bych to neviděl na pohádku pro děti. Neboť se jak kladné, tak záporné postavy chtějí nonstop zabíjet.

Kick-Ass (2010) odpad!

Jako vážně? Jste asi všichni mentálně mimo. Jak tohle může mít 80%, takovej odpad nejvtipnej.

Absurdistán (2006)

Kvalitní myšlenka, ale provedení se mi nelíbí.

Noční můra v Elm Street (1984)

Vážně v tom hrála Peggy z Ženatý se Závazky? Hmm a to bych se víc bál o to Co ELBundovi jeho žena provede, aby mu znepříjemnila život. Herečky by neprošly ani castingem na bílém gauči s takovými výkony.  Nejlepší na tomhle ,,horroru,, byla hláška : ,,Dneska se mi zdálo, že jsem na něm měl napsaný Tvoje jméno. Moje jméno má čtyři písmena, Copak by se Ti na něj vešla 4 písmena?"    Jedna hvězda  za nápad vraždění ve snu? Ale když je něco, tak nereálný, tak se toho přece nebudu bát a pak to není horror, ale spíš scifi pohádka?

Záhada Blair Witch (1999)

Je to spíš navazování zlého pocitu, pomocí hudby a skákavé kamery, jak horor. A trochu nuda

Dítě číslo 44 (2015)

HappyEnd musí bejt. Tom Hardy záruka kvality. Příběh pokulhává. Zajímavý nahled na praktiky KGB. Celkově žádná sláva

Spáči (1996)

Nejkvalitnější kinematografie je stejnak z devadesatek. Příběh jak víno, čím starší tím lepší. Brad Pitt je bůh. Dětští herci jsou super a Robert DeNiro je prostě záruka kvality v jeho padesáti. Vendeta za jedna