• Fantasy

Strašení (2005) (seriál)

Vždycky jsem miloval Beyond Belief: Fact or Fiction (1997) a tento mi připadá jako taková vzdálená náhražka, i když čert ví jestli jsou příběhy Fact or Fiction. Někdy to trochu přehání ale myslím že koukatelné + jsem fanda žánru. Takže 3a¾ *

Světová invaze (2011)

Ty americko-vlastenecký žvásty mi připadaj hodně trapný, ale jinak výborná akce. 3a¾ *

Válka Bohů (2011)

Úchvatné bojové scény. Škoda že převládaly ty "klidné".

Zkažená úča (2011)

Chvílemi trapné, někdy divné, pak zase vtipné a dokonce jsem se sem párkrát i dobře pobavil. Lucy dobře zahrála a Careron mě taky překvapila. Hold cesta je cíl. Na americkou tvorbu no bad. {PS.: I love R8}

Terminator Salvation (2009)

Vizuálně super, atmosféra slušná ale škoda těch plot-holes. Štěstí že měl Marcus stejnou krevní skupinu :D

Skladiště 13 (2009) (seriál)

Trochu pohádkový, já vím, ale podle mě zkrátka výborně zvolené postavy, s (někdy) úžasně mimicky dohranými scénami, a to celé kořeněno záhadností všemožných atrefaktů a obklopeno nekonečným hangárem. To je prostě moje

Jak princezny po nocích tancovaly (2011) (TV film)

Nebýt záhadné kočičí bábinky, tak by byl v ****** jak Baťa s dřevákama, ale jinak hezky natočené. Na němce to ušlo

Bobby Z (2007)

Vymazal bych postavu Kita (J.R. Villarreal) přidal o hodně víc akce a pak by byl snad i dost dobrej film. A ten konec mi přišel dost hloupej (všichni se postřílí a happyend) :/