Projekt X (2012)

65% sice hodně slabé 4* ale pořád 4*, za tu nejvíc nejlepší pařbu světa, kterou bych chtěl někdy zažít (ale ne ve svém domě nebo sousedství :D ). Ze začátku hodně nudné (přípravy party, svolávání lidí) ale pak se to rozjede a je to přesně jako pravá pařba, zpočátku skvělé skvělé, pak se to převrhne v nejlepší pařbu a pak..průser :D

Avengers (2012)

Temný rytíř se může jít vys*at, TOHLE je pravý komiksový film, který má víc koulí než Transformers. Nikdy jsem neviděl takhle zničený New York (ano Michael Bay by se měl stydět :D) Chci pokračování a to hned! Víc Marvelovek víc

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

90% je to prostě dokonalý!!! :-) konečně opět stará parta pohromadě, přesně tak jak jsem si to představoval, určitě nejvtipnější komedie od posledních regulérních prciček a nostalgické taky správně akorát :-) tak čtvrtý díl bych měl vysněný, teď mě potěšte pátým dílem prosíííííím :)

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Vynikající zakončení nejlepší ságy vesmíru. Ewokové jsou možná trapně roztomilý ale Lucasoci se dá za souboj mezi Darth Vaderem a Lukem odpustit všechno...(až na Jar Jara a malýho Anakina)

Klub rváčů (1999)

Fuck!!!To...bylo....HUSTÝ!!!Od spousty lidí z okolí slyšim, že věk ve kterém se zrovna nacházim (17-20) je nejlepší pro zhlédnutí tohoto filmu. A je to pravda, skvěle jsem si ho užil, skvělá hudba, SKVĚLÉ A EFEKTIVNÍ BITKY a skvělej konec. Jedním slovem: Wau!

Hra o trůny (2011) (seriál)

1. série - 95% - Vynikající konverzační fantasy, kde opravdu všechny dialogy mají grády, fantasy svět je patřičně drsný a barbarský, ale hlavně jako vlastní ekosystém soběstačný. Jediné co se tomu dá vytknout je velké množství jmen. U živých postav to ani nevadí, protože si je zapamatujete podle obličejů, ale mrtvé postavy, které se na obrazovce ani neobjevily a jen se o nich povídá, to je zlo. více na http://blog.snowskyfilm.com/?p=312

Muži v naději (2011)

75% asi njevtipnější český film od Pupenda:)to jsem opravdu nečekal! Od filmu jsem čekal sračku typu Román pro muže, ale Vejdělek nezklamal, vybral herce, kteří jsou opravdu sympatičtí a do své role se hodí nejlépe ze všech herců v čr/sr. Jen škoda !SPOILER! Scény s naťuknutím manželčiny nevěry !KONEC SPOILERU!, protože to nemá žádný vliv na celý film, je to pouze v té scéně

Tři mušketýři (2011)

55% Taková pičovinka, ale pičovinka v dobrém smyslu slova. Má to vše co má novodobý dobrodružný film mít. Je to podle známé předlohy? Ano. Je ta předloha v novém moderním kabátu? Ano. Je tam pompézní dobrodružná hudba a mladá krásná herečka? Ano Ano. Je to naivní? Jak sviňa! Ale splní to to co má, člověk se pobaví a pak zapomene:-)

Hugo a jeho velký objev (2011)

75% Asi první film, u kterého lituji, že jsem ho neviděl ve 3D. Jako pocta prvním filmům skvělé, jako Scorseseho film už tolik ne, budu jeden z těch, kteří nadávají na to, že natočil rodinný film. Ovšem je to stále jedno z kvalitnějších rodinných děl. A to co nepochopím je tolik hlavních oscarových nominací. Technické pochopim, za ty si Hugo oscary na 100% zasloužil

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

90% Ani soundtrack ani film nedosáhli kvalit The Social network, což minimálně u soundtracku jsem to předpokládal (nevadí), ale to co se povedlo udělat s objemnou knihou Fincherovi, to je neuvěřitelné. Vměstnat to všechno do jednoho filmu o jakžtakž ucházející délce, a přitom udržet diváka stále napjatého i když hlavní dějová linie končí přibližně 20 minut před závěrečnými titulky umí jen pár režisérů a Fincher je jeden z nich