Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Bohužel, tv premiéra mi utekla a nevychutnal jsem si tento očividně kouzelný film. Tak příště... ,-)

K.O. Night Show (2012) (pořad)

Záznamy sportovních přenosů, např. box, bojová umění apod., jsou O.K. Je-li tam např. divadelní sportovní představení ukrývající se pod pojmem wrestling, však opravdu nemusím... To je K.O. Holt každému dle chuti.

Sbal si mě (2012) (pořad)

Tento typ údajně populárních reality pořadů závisí na účastnících. A dneska mne neohrabanost "soutěžícího" vcelku pobavila :) Proč však lidi chtějí šaškovat v takovýchto show mi není jasné...Že by nějaký druh exhibicionismu?!

Bílá paní (1965)

Výborná satirická komedie na byrokratický aparát! To musíte vidět! 90% (viděno několikrát, více než 5x)

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Moderně koncipovaná pohádka s mnoha vtipnými narážkami na současnost. # Nejvtipnější hláška: ... "I titul si v Plzni koupil, aby o něm nikdo nezapochyboval." ...#70%

V peřině (2011)

Po prvním (nekompletním) rozpačitém shlédnutí jsem se na tento muzikál musel podívat znovu od začátku. A musím jednu hvězdu přidat. Písničky a muzikálové výstupy nejsou úplně špatné, ale jsou samoúčelné, působí dojmem rychlokvašky a nesnaží se (podivný) příběh rozvíjet a posouvat vpřed. Nad vodou celý film drží především písně zpívané Lucií Bílou. viděno v tv

Faktor strachu (2001) (pořad)

Co člověk dokáže udělat pro prachy? Dneska se vykoupe ve sr**kách, pochutná si na chcíplých rybách a zítra za pár drobných vašemu sousedovi vykuchají psa... Pro sledovanost udělají televize vše a testují lidi, co jsou schopni pro pár minut slávy udělat.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Pořad stojí a padá na charismatu Zdeňka Pohlreicha, neboť se situace více-méně opakují . Buď si jeho vtipně nekorektní orginální kecy zamilujete nebo ho odepíšete. Ale spíš to první... :-D 85%

Karákóramské ledovce (2010) (TV film)

Zajímavý cestopisný dokument o výzkumné expedici a fotodokumentování největších ledovců v Asii, jejichž růst či tání ovlivňuje život pod velehorami. 80%

Panna a netvor (1978)

Atmosféra pohádky je v některých momentech ponurá, tajemná až strašidelná, s kvalitní dramatickou hudbou, že není vhodná pro malé děti. 75%