Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Jak to napsat a neurazit...ehm, snaha tu byla, dokonce jsem se několikrát pousmál, i když spíše jen snaze tvůrců. Např. P.Kříž jako jeden z měsíčků...hahaha. Celkem poupravený námět pohádky do verze připomínající Popelku, ale tak na jedno shlédnutí. Líbila se mi hudba. Dost váhám, zda slabší 3* nebo jen 2*... 55%

Věc (1982)

Film jsem prvně viděl před mnoha lety (někdy v minulém tisíciletí), ale pamatoval jsem si, že se mi velice líbil. Nedávno jsem shlédl Věc: Počátek, ale ohromení se nedostavilo. Nezbývalo tedy, než si znovu pustit Věc do obýváku :) Nebe a dudy. Film z roku 1982 má i po letech senzační hororovou atmosféru, které nedávný prequel nedosáhl. 90%

Intim Night (2012) (pořad)

Top Star magazín po desáté večerní.

2012 (2009)

Nemohu si pomoci. I přes zdejší (oprávněnou) kritiku, jaká je to blbost, dějové klišé atp., mne tato megalomanská hollywoodská destrukce světa baví! A just nechám 4 hvězdy (za lepší považuji 1.polovinu filmu). #75%# Viděno (potřetí) dnes, ne náhodou 21.12. 2012 :-) (viděl jsem: nejméně 5x)

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Celovečerní film mne v zábavě rozhodně nezklamal a za seriálem nezaostává. Herecké výkony naprosto přesvědčivé. Scény s Krobotem a Vetchým jsou bezchybné a k popukání! Tady by se měli tvůrci českých komedií inspirovat. 90% (viděno 3x)

Sex ve městě (1998) (seriál)

Podívat se na věc z "druhého břehu" může být i někdy i zábava. Nesledoval jsem ho pravidělně či cíleně, spíše jen náhodně jsem přepnul tv kanál a ono to bylo i vtipné. Postava Carrie mi však z hlavní čteřice přijde nejméně zajímavá (asi protože je více-méně obyčejná).65%

2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí (2008) (TV film)

Jak je možné, že v dnešní době stále nejsou pořádné záznamy vzniku kruhů v obilí!? Někdo se nám od někud pěkně směje :) Je vzrušující si představovat, že je z jiné galaxie...a ne jen geniální vtipálci z planety Země. 80% PS: Již zítra... :-D

Pilíře Země (2010) (seriál)

Středověk. To jsou intriky, boje o moc, bohatství i lásku. Násilí a vraždy jsou zdánlivě beztrestné, obzvláště, máte-li k němu požehnání církve. To vše na pozadí stavby katedrály. Zabaleno ve velmi poutavém balení. 85%

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Výtečná alternativa "staršího" seriálu Přátelé. V pozdějších sériích, v některých dílech, to však s vtipem bylo trochu slabší. Přesto: 90% edit: Dokoukána většina dílů všech devíti sérií. Povedené zakončení celého seriálu.