Černé zrcadlo - Bílé Vánoce (2014) (epizoda)

Poněkud roztáhlý příběh s několika hypertech emocionálními epizodami, jejichž účel se objasní až při rafinovaném závěrečném zvratu. Jen skvrnka na kráse byla, že nejen divák detektivek díky jedné nenápadné poznámce hlavní postavy uprostřed filmu uhodne, co tíží jeho svědomí.

Černé zrcadlo - Zkušební verze (2016) (epizoda)

Po poněkud delším rozjezdu tu je povedený paranoia psycho horrorový Inception. Jen hlavní postava mi připadala v druhé půli zbytečně amerikánsky ukecaná. Odteď si horory budu pouštět raději jen přes den a v žádném případě jako VR.

Černé zrcadlo - Pád střemhlav (2016) (epizoda)

Po delší odmlce si dávám novou porci z této série. Mrazivě znepokojující aktuální téma, kam až může ono všeljaké to lajkování na sociálních sítích dojít. Sympatické použití češtiny v původním znění :-) 90%

Signál z neznáma (2014)

Po jakémsi takovém tom rozjezdu to začne být zajímavě tajemné, že jsem si furt říkal, co se z toho vyklube. Minimalistické a přesto pořád takové napínavé, pokud se do filmu ponoříte. (Pokud ne, mohlo by to někomu připadat i trochu nudné.) Kvituji s povděkem, že přišel závěr překvapivější než jsem čekal. Koketoval jsem i se čtvrtou hvězdou. 70%

Zkáza Dejvického divadla - AIDS (2019) (epizoda)

Bavil jsem se velmi dobře a více (a častěji) než při prvním díle. Ještě to není na 100%, ale s přimhouřeným okem dávám podmínečně i pátou hvězdu.

Černé vdovy - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

Počet hodnotících jednotlivých dílů pozvolně, ale viditelně klesá... Shodou okolností jsem se ocitl před obrazovkou a shlédl tento díl. Na obhajobu seriálu bych mohl říci, že jsem si na lehký komediální styl už tak nějak zvykl a seriálem se dá zaplácnout večer u tv aniž by došlo k újmě na zdraví či psychice, ba dokonce se může i nenáročnému divákovi tou svou nenáročností líbit.

Zkáza Dejvického divadla - Režisér (2019) (epizoda)

Žádný nářez při kterém bych smíchy padal z gauče. Ale výborní herci hrající sami sebe a nejeden vtipný moment.

MOST! (2019) (seriál)

Povedený seriál se zdařilými hláškami, povedený virální marketing České televize, že kolem seriálu vznikla (nebo spíše byla vytvořena) úplná aura kultu. U jednotlivých dílů jsem se však bavil dost nevyrovnaně. Není to jen prvoplánová komedie, má to i určitý sociální podtext.

MOST! - Epizoda 8 (2019) (epizoda)

Závěrečný díl mi utel snad nejrychleji ze všech. Už to není komedie s třeskutými fórky (i když pár povedených vtipných situací tu také je), ale spíše důstojné a současně i dojemné zakončení k zamyšlení. Takový dojem to na mne dělalo.