MOST! - Epizoda 6 (2019) (epizoda)

Při sledování si připadám trochu jako na houpačce, chvíli se výtečně bavím, jindy moc zábavy neshledávám. Tentokráte to moc odvaz nebyl.

MOST! - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

Opět jsem se dobře bavil, spousta výtečných fórků i když mi zábavnější než předchozí díl mi to nepřišlo.

MOST! - Epizoda 3 (2019) (epizoda)

U druhého dílu jsem se z nějakého důvodu zrovna nebavil. Třetí díl to však napravil a parádní legrace.

Španělsko z výšky (2013) (seriál)

Krásně poutavé záběry z výšky. Ještě by se toho dalo ve Španělsku najít mnohem, mnohem více. Drobné nedostatky na kráse bych považoval chybějící popisky-názvy míst na mapě a opakující se záběry v jednotlivých dílech. (Viděl jsem všechny tři díly.) 90%

Zbouchnutá (2007)

Musím přiznat, že jsem se dobře bavil i při druhém shlédnutí po letech a 4* hvězdy ponechávám bez zaváhání. (viděl jsem: 2x)

Cesta do středu Země (2008)

Dobrodružný film, který si moc digitálně hraje na efekty ve stylu zábavy z Disneylandu. No, možná ve 3D by to bylo to pravé. (viděl jsem: 2x tv 2D)

Černé vdovy - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Jsem rád, že jsem viděl první díl. Alespoň už vím, že mohu trávit nedělní večery něčím příjemnějším než s tímto seriálem. Herecky sice dobré, ale většina postav a humoru je trapná. O explozi ani nemluvě. Holt zase okopírovaný zahraniční (finský) seriálový koncept. Ale proč seriály vyprodukované tv prima jsou takové nezajímavé?!

MOST! - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

Tak nějak jsem se u druhého dílu téměř nebavil. Jen dva, tři, slovní vtípky mne oslovily.

Alpami nejen za sněhem (2018) (seriál)

Dva sportovci si vyrazili vyzkoušet rozličné sportovně adrenalinové akce (od freeride lyžování, přes rafting, lezení na skále, koupání v řece po skákání na trampolínách atp.). Každý den jinde, ale je to vesměs podobné - chválení krásného počasí a úžasně vzrušujících sportovních zážitků. Je to hlavně ukázka, jak si Tomáš a Eva ten sport užívají, o oněch střediscích se toho mnoho nedozvím. Kamera je fajn. Slabší 3 hvězdy (po shlédnutí více než poloviny všech dílů).