Purpurové řeky (2000)

Rozhodně mnohem lepší, než se7en. Od začátku až do skoro konce na pět hvězdiček. Fantastická atmosféra, skvělí herci, mystično. Vše co si jen může člověk přát, ale za ten konec.... za ten podělanej konec by měl někdo uříznout režisérovi, nebo potažmo scénáristům ruce. Tak zprasený konec nemá žádný jiný film na světě. Kvůli konci jasně pětihvězdičkovému filmu dávám 4*

Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy (2004)

Zhruba na stejné úrovni jako se7en ... stejná slátanina... Kvalit jedničky zdaleka nedosahuje, ale je to fajn, příjemný film. Nechce se mi ale věřit, že tohle všechno ti lidé podstoupili kvůli jedné hloupé knížce? Opět spousta nelogičností a nereálností. Pohodová jednohubka s náboženskou tématikou podobná se7en. Nic víc...

Stmívání (2008)

Jediná pozitvní věc na filmu je hudba a krásné prostředí.

V Bruggách (2008)

Velice, ale velice příjemný film. Ze začátku se spoustou vtipu, několikrát jsem se zasmál nahlas! Příjemně odvyprávěno, pěkný příběh, má to myšlenku. Nádherné prostředí, skvělé výkony, krásná přítelkyně. Jeden bod tomu, ale přecijen srazím. Není to DOKONALÉ... Film udělal z belgičanů a belgické policie idioty. Místy velká nelogičnost, ale můžu upřímně říct, že film je dobrý ! :)

Všemocný (2011)

Ze začátku ne nepodobné Jumperu. Uprostřed slušná jízda, ke konci promrhaný potenciál. Neříkám tohle často, ale škoda happyendu. Opravdu nevyužitý potenciál! :) Ale takových 3.5 hvězdičky je optimální :) Nenudil jsem se.

Záhadná žena (2003) (TV film)

První a nejlepší ze všech záhadných žen

SGU Stargate Universe Kino (2009) (seriál)

Moc pěkné krátké KINO epizody, dobarvují atmosféru SGU a zvládají to dokonale :)

Volavka (2002)

Já blbec první viděl remake. Horší je, že jsem si to přečet až po shlédnutí filmu zde v komentářích. Celý film jsem si říkal, proboha vždyť já už tohle viděl... Skrytá identita v asijském podání, co víc k tomu dodat. Skrytá identita dostala 3* ale tady je to tak 3-4 přikloním se ke 4 protože u Volavky jsem se dokázal do hlavních postav víc vžít. Co víc k tomu dodat. Slušné řemeslo.

Spartakus (2010) (seriál) odpad!

Jak se proboha tohle může tak líbit. Seriál naprosto k napoblití a ne z té krve, ale k té naprosto do očí bijící odporné všudepřítomné počítačové animaci. Animované krvi, animovaným domům, animovaným scénám, po první epizodě má tento seriál u mě nadosmrti dveře zavřené. Kdyby alespoň byly ty pc animace opravdové, ale mně se zdá, že vypadají tak otřesně schválně...

Spojenec (2006)

Variace na bankovní loupež po osmdesátédruhé. Obsazení skvělé, výkony také. Scénáš fantastický, ale celý film je tak nudný a obávám se, že potenciálu měl v sobě mnohem více, než ukázal. Nevím co si o tom mám myslet, jednoduše slušný film se skvělým obsazením na téma dokonalá bankovní loupež.