Regulation (2019)

Lehce nadprůměrný krátkometrážní snímek od DUSTu. Překvapil mě herecký výkon mladé herečky. Na příběhu mně chybělo něco, co by děj filmu ukončilo. Rozhodně tomu dejte šanci, pokud to nebude váš šálek kávy, tak 11 minut se dá bez problému přežit. Tady se můžete podívat: https://youtu.be/P5gVhaum2s0

System Error (2020)

Vyzdvihnul bych akorát správnost systémových příkazů, jinak docela zbytečná blbůstka. Kdyby se někdo chtěl podívat, tak tady může: https://youtu.be/uYWKQIWfmFw

Time Trap (2013)

Zajímavý kraťas, který má dobré efekty a sem tam nějaký vtip. Úvod by mohl být trochu kratší a přehlednější. Pokud máte 8 minut volného času a hledáte krátký film, u kterého se chcete trochu pousmát, tak se koukněte. Žádné vyšší poslání v tom ale nehledejte.

Occupant (2018)

DUST naservírovalo zajímavý nápad, který už ale nebyl zas tak dobře proveden. Mohlo to být trochu delší, protože se vlastně za celou dobu nic nestalo. Pokud se chcete kouknout, tak můžete tady: https://youtu.be/XETKHe83t8E

Noro (2016)

Zajímavý nápad, který v některých momentech dosahuje kvality Black mirror, ale na mě to bylo až moc zmatené a nejisté. Herecké výkony skvělé a příběh byl plný zvratů. Doporučuji zhlédnout, ale nic extra od toho nečekejte. Film ke zhlédnutí zde: https://youtu.be/m58FyccUHOk

FTL (2017)

Efekty a herecké výkony skvělé, ale děj byl předvídatelný. Možná kdyby byl film trochu delší, tak by dostal příběh více času a mohlo to být méně předvídatelné, ale to už je problém krátkých filmů.

Živí mrtví - Tříska (2021) (epizoda)

Na tuto epizodu jsem se opravdu těšil. Nechci říkat, že to bylo zklamání, ale nebylo to, co jsem očekával. První půl hodinu se vůbec nic nedělo, ikdyž to pak všechno dohromady dávalo smysl, tak prostě 30 minut kecání není to, co od The walking dead očekávám. Místo odpovědí jsem dostal další otázky. Pokud to tvůrci nepokazí, tak další část příběhu téhle skupiny bude skvělá, neboť smysl této epizody byl jen připravení na další epizodu.

Vybíjená (2015)

Vybíjená je film, který nemá pořádný děj a vlastně není pořádně ani komedie, ale spíš drama o vztazích mezi bývalými spolužáky. Herecké obsazení v flashbacích opravdu hrozné. Z celého filmu vyzdvihnu akorát Simonu Babčákovou a hudbu. Víc než 2* si to nezaslouží.

Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)

Drama to bylo slušné, příběh byl opravdu zajímavý a nepustil. Připadalo mi to jako německé La Casa de Papel z kybernetického prostředí. Herecké obsazení mě (jakožto velkého fanouška seriálu Dark) potěšilo. Nejvíc mně vadili dějové nedokonalosti, kterých bylo opravdu hodně, takže nemůžu hodnotit více hvězdami.