The Walking Dead: World Beyond - The Blaze of Gory (2020) (epizoda)

Prvních deset minut epizody bylo skvělých, ale zbytek byla zase hrozná nuda plná nezajímavé výplně s minimem akce. Ke konci se to rozjelo a trochu akce se tam ukázalo. Felixovi flashbacky byly zpracovány dobře. PS: "Duťáka" s včelím hnízdem bych fakt potkat nechtěl.

The Walking Dead: World Beyond - Brave (2020) (epizoda)

Prvních 30 minut jsem se nudil a nedokázal jsem se vžít do děje, nicméně flashbacky byly zpracovány skvělě a konec byl takový průměrný. Nesouhlasím s většinou uživatelů, že všechny postavy jsou nesympatické. Hope zatím vypadá v pohodě, dvojice kluků je taky v pohodě a jediná Iris mě někdy štve.

Le Bagman - Profession : Meurtrier (2004) (amatérský film)

Krátký film, který je celý o tom, že tajemný Bagman zabíjí lidí nejrůznějšími způsoby. Originalitu to má, ale tohle není typ filmu, se kterým si chci krátit chvíle.

Osudový dotek (2004)

Jakožto milovník časové problematiky nemůžu tomuhle geniálnímu filmu nedat 5/5. Film má vše, co si dokážete představit - skvělá zápletka, výborný scénář, úctyhodná hudba, dokonalé herecké výkony a někdy i trochu vynikajícího humoru. Filmu nemám co vytknout.

Assassin's Creed: Rise Up! (2016) (amatérský film)

Docela slabota. Do příběhu jsem se nějak nestihl vžít a rozhodně to není délkou filmu, ale špatně pojetým vyprávěním (když je vyprávění pojato dobře, tak mně stačí na vžítí do děje minuta). Připadal jsem si, jako kdybych se díval na gangy z Assassin's creed Syndicate, jak se bezdůvodně mlátí a zabíjí. Dávám jednu * za skvělé kostýmy.

Mamma Mia! (2008)

Film s předvídatelným příběhem, kde se polovinu stopáže díváme na přehnaně emocionální lidí, kteří tancují a zpívají. Tohle prostě není film pro mě.

Nabarvené ptáče (2019)

Věřím, že někomu mohl film učarovat temnou a depresivní atmosférou, ale mně se film zas tak moc nelíbil a to hlavně proto, že byl hrozně utahaný. Vůbec nechápu, jak může mít tolik ocenění. Některé scény ve filmu jsou i na mě až moc brutální a to mně násilí ve filmech normálně vůbec nevadí. Herecké výkony jsou slušné.

Daleká cesta za domovem (2018) (seriál)

Poutavý a někdy i depresivní příběh králíka jménem Hazel, který si toho prožil opravdu hodně. Pokud by měl seriál větší rozpočet, tak by moje hodnocení nemohlo být jiné než 5/5, ale rozpočet seriálu na normální animaci evidentně nestačil, takže dám 'pouze' 4/5.

Živí mrtví: Počátek konce - 100 (2017) (epizoda)

Ikdyž se tahle epizoda tváří jako vycpávka mezi hlavní linkou na farmě, tak je to snad jedna z nejlepších epizod celého seriálu. Daniel Salazar je opravdu skvělá postava, která baví čím dál tím víc. Jeho vnitřní boj na konci epizody je pojat a zahrán bravurně. V téhle epizodě se vyplatí sledovat každou vteřinu.