Policajt v Beverly Hills (1984)

Kdo by tohle neznal?Eddie Murphy se pro tuto roli narodil a jednoznačně je to jeho nejlepší film.Je to akční , je to vtipný a je to senzační.A co teda doporučuju je , koukat na to s originálním dabingem , protože ten českej je hrůza.Nejdu pod 5*.

Krvavý příliv (1995)

Hmmmm...Tak tomuhle filmu dala cinema jen 40%? No myslím že takových 80% by bylo tak nějak akorát.Denzel Washington a Gene Hackman podávají velice slušné výkony, dále potěší například Viggo Mortensen.K tomu výborná hudba Hanse Zimmera a režie Tonyho Scotta , napětí a dobré ponorkové souboje ( no...moc jich teda není to ne ) a jak sem napsal solidních 80%.A tady ,je to pro mně 4,5*.

60 sekund (2000)

Tak tohle sem viděl před 2 roky a bylo to tak na 3*.S odtupem času dávám jednu * navíc , protože sem strávil necelé 2 hodiny přijemně.Nicolas Cage to je frajer a hraje v samejch dobrejch filmech a tento patří mezi lehce nadprůměrné.Giovanni Ribisi , Angelina Jolie , Will Patton , Robert Duval a další ...to je parta sympatických herců.K tomu ty nadherný autíčka a já můžu v klidu dát 80%.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Jo , jo a jo.Přes 2 hodiny zábava která neztrácela tempo.Johnny Depp to je machr a jeho role byla bomba.Orlando Bloom si taky dal něco jiného než Legolase a krásná Keira Knightleyová je taky dobrá.Už aby byla dvojka.

Pád Třetí říše (2004)

Tak sem to zkoukl a sem rád , že to mám za sebou, strašně nudnej film.Bruno Ganz jako Adolf Hitler......to je ale blbost ale hraje dobře to jo.No jo film na jedno zkouknutí a bohatě to stačí.

Nebezpečné myšlenky (1995)

Nadprůměrný film s výbornou Michelle Pfeiffer a s ostatními herc, dále dobrá hudba hlavně písnička Gangstas Paradise........ale víc jak 3* se z toho opravdu nevymačknou.i

Příběh Antwona Fishera (2002)

No film od který sem nečekal nic a musím napsat že sem se sakra mílil.Naprosto špičkové drama o životě jednoho muže.Dokonce sem se přistihl v pár momentech , že mam slzy na krajíčku.Denzel Washnignzon je machr a to že zvolil do role Fishera právě Dereka Lukeho byla skvělá volba.Doporučuji tento film!

Pach krve (2003)

Hmmmm...Klasické horové béčko které se mi celkem hodně líbilo.Je to napínávé a celkem originální.

Kdo s koho (2001)

Překvapivě dobrý thriller.Robert de Niro je dobrej ale Edward Norton ten je perfektní a de Nira přehrává naprosto dokonale.Taky se mi hodně líbil konec kterej byl špičkovej.Zasloužený 4*.

Ohnivý oceán (2004)

Celkem originální film ale bohužel hodně nudný.Vidět sympaťáka Vigga Mortensena v jiné roli než Aragorna je hezký , a navíc tento herec je opravdu herec.Vím určitě ža až se na to budu chtít podívat , tak to bude až tak za rok.Dávám solidní 3*.