Čtvrtý druh (2009)

Hodnotenie niekde uprostred, slabé 3*. Film väčšinou trochu nudný, niekedy dostatočne mysteriózny, ale bez uspokojivej pointy.

Carrie (2013)

Nezačalo to zle, zlé to nebolo, zaujalo ma to slušne, ale .... asi som deviant, ale v poslednej tretine filmu som čakal väčší masaker (ktorý ináč začínal celkom sľubne). Bol som trochu sklamaný záverom, takže len 3*.

Cesta ke dnu (2003) (TV film)

Filmu inšpirovaného skutočnými udalosťami (tých nájdeme vskutku dosť) v zásade nemám čo vytknúť, ale podľa môjho gusta s dosť povrchným dejom, ktorý sa nedostatočne ponoril do psychológie obete.

Akčná výhra (2013) (pořad) odpad!

Najlepší ranný budíček? Veru áno, nič viac nezdvihne adrenalín ako táto dementná relácia! Neskutočný odrb na ľuďoch, divím sa, že Rada pre vysielanie a retransmisiu ešte nevyrúbila televízii za túto reláciu pokutu jak remeň, moderátorka tam už 10 minút hovorí, že diváci majú ešte 5 sekúnd na to, aby zavolali, časomiera raz ukazuje 3 minúty do konca, potom zastane na nule, ale súťaží sa ďalej, potom sa spustí znovu, potom moderátorka povie, že diváci majú ešte 3 sekundy (o tých troch sekundách žvaní ďalšie dve minúty) tak čo je toto za systém, buď sa určí čas ako dlho sa môže súťažiť alebo nie, inak je to jasný odrb na spotrebiteľa, diváci majú uhádnuť známeho herca na obrázku, na ktorom je Dočolomanský, volajú bársjaké divné indivíduá, ktoré "tipujú" Pántika, Labudu a koho ja viem ešte, jasné, že ide o fingované hovory, ktoré majú nahnať čo najviac ľudí, aby tam zavolali, lebo si hovoria, čo to je za blbcov, že ani Dočolomanského nepoznajú, ináč dovolať sa tam je umenie, lebo zakaždým sa ozve automat, že momentálne nie je možné vás prepojiť do štúdia, ale 2€ za hovor to už zhltne, fakt za takýto odrb jedine basu!

Poď na rande (2012) (pořad) odpad!

Sľubujem, že ak im do rúk dajú mačety, tak ja dám aspoň jednu hviezdičku!

Rudá planeta (2000)

Nebola to až taká katastrofa, ako v niektorých komentároch, trochu mysteriózne, napätia pomenej, akcie minimálne, ale ináč to celkom ušlo. Filmy na Marse to majú ťažké, všade len samé skaly a štrk, tam sa vymyslieť moc toho nedá. Pozitívom sú celkom dobré špeciálne efekty, ktoré sa v dnešnej dobe očakávajú, ale aj tak sa ešte produkujú filmy, ktoré sú na tom oveľa horšie. Vlažné 3*

Stáhni mě do pekla (2009)

Dlho som rozmýšľal nad hodnotením, väčšinou som sa prikláňal k 3*, ale samotný koniec, aj keď sa dal predvídať, to vylepšil, tak vlažné 4*. Nejaké ľakačky a napätie tam boli, atmosféra tiež miestami hustá, ale tých grcaníc tam mohlo byť menej, pripadalo mi to ako z lacného filmu. No a bitka v aute, to bol hotový Scary Movie prequel.

Rozsudek (2014) (seriál)

Veľmi rád by som dal vyššie hodnotenie, nápad dobrý, ale ten je statočne zaklincovaný prostým a povrchným scenárom, ktorý diváka len málo vtiahne do deja. Za tých cca 25 minút sa to nakoniec ani nedá. Škoda.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Vo filme už badať silnejšie prepojenie s filmami LOTR, vizuálne spracované veľmi dobre, na drakovi si dali záležať, rozmýšľal som medzi hodnotením 4-5, ale keďže prvému Hobitovi som dal 4, tak tomuto filmu som musel dať viac. Ale stále to trochu zaostáva za filmami LOTR.

Děsivá předpověď (2009) (TV film)

S kvalitnými efektami by som dal vyššie hodnotenie, ale z tých čo bolo vo filme ma boleli oči.