Beznaděj (2006) (TV film)

Beznádej cítiť tuším ešte aj zo záverečných titulkov.

Zelená míle (1999)

Nič mi tento film nehovoril, keď som ho začal pozerať, ale na konci som mal veľmi dobrý pocit z veľmi dobre odvedenej práce. Michael Clarke Duncan vyzerá, že by ste ho len neradi stretli v tmavej uličke v pochybnej štvrti, ale to je len prvý a veľmi klamlivý dojem.

Armageddon (1998)

Uf, nemôžem si pomôcť, ale robiť si prdel z ruského vesmírneho programu a z Američanov spraviť hrdinov Galaxie, je na mňa príliš. Preto bohužiaľ hodnotenie lepšie nebude. Nezachráni to ani hviezdne obsadenie zvučných mien.

Drtivý dopad (1998)

Podľa mňa lepšie ako Armageddon. Lúčenie posádky s rodinami v závere filmu bolo príliš emotívne aj pre mňa.

Plnou parou vzad! (2002)

Nechcel by som byť v koži tých dvoch, ale v omyle by som ich na tej lodi nechal trochu dlhšie.

Sunshine (2007)

Klasický sci-fi: Slnko vyhasína a treba niečo s tým robiť. Páčila sa mi mysteriózna zápletka v súvislosti s prvou loďou, ale mohlo to byť ešte mysterióznejšie. Tento film v sebe skrýva veľký potenciál, ktorý bol využitý asi na 80%. Za soundtrack by som dal kľudne aj 5*.

Krajní meze (1995) (seriál)

Výborný sci-fi seriál, prológ p. Lukavského vás prinúti sa nad "niečím" zamyslieť, aby vám na konci v epilógu nasadil do hlavy ešte väčšieho chrobáka alebo naopak, niečo objasnil.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Nemôžem si pomôcť, ale podľa mňa najslabší diel celej série Smrtonosnej pasce. Ani som to tuším nedopozeral. Willis pôsobil ako keby bez chuti tam hrať.

Smrtonosná past 3 (1995)

U mňa asi najlepšia časť celej série. Willis má trochu menej priestoru, ale myslím, že to nie je na škodu, Samuel Lee Jackson odviedol kus dobrej práce.

Smrtonosná past 2 (1990)

Nepriame pokračovanie Smrtonosnej pasce, v ktorej sa to akčnými scénami len tak hemží.