Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
3 fanoušci
/ 2 body
frodobetty
Eliška Pytlíková
Domažlice, Plzeňský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Horor
Animovaný
Drama
Komedie
Akční
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Kanada
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
American Horror Story
(2011)
Živí mrtví
(2010)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti
(1999)
Myšlenky zločince
(2005)
Dr. House
(2004)
The Haunting
(2018)
Stranger Things
(2016)
Wednesday
(2022)
Hra o trůny
(2011)
Orange Is the New Black
(2013)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(3)
Verca236
Kuliverda
8202288765Qq