Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 6 bodů
victorscars
Viktor Ploteny
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Dobrodružný
Krimi
Komedie
film
seriál
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Dánsko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Správní chlapi
(2016)
Chlast
(2020)
Apollo 13
(1995)
Jurský park
(1993)
Casino Royale
(2006)
Interstellar
(2014)
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
(2003)
Deset důvodů, proč tě nenávidím
(1999)
Strach a hnus v Las Vegas
(1998)
Walter Mitty a jeho tajný život
(2013)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(8)
I3lackAngel
vejcek
jouny25
kunc
wennyy
ElErdos
bobi_smurda
IgorKritik69
Časové pásmo bylo změněno